• Wizytacja kanoniczna 2-4.XI

     Z powodu wizytacji będą następujące zmiany

    • msze św. w piątek 2.XI o godz. 6.00, 8.00, 10.00, 17.00, 18.30.
    • msza św. dla chorych, starszych - sobota 3.XI o godz. 8.00.
    • odwiedziny chorych odbędą się 9.XI od godz. 9.00.

    Ramowy plan wizytacji dostępny jest tutaj.

  • Porządek mszy

    Niedziela:
    5:15, 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (Brzeziny), 11:30, 17:00

    Dni powszednie:
    6:00, 8:00, 18:30

    Msze dodatkowe w tygodniu:
    W pierwszy piątek: godz. 17.00
    W trzecią środę:  godz. 15.00
    W trzeci piątek:  godz. 15.00

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu
    Adoracja Najświętszego Sakramentu

    Od poniedziałku do piątku

    od 8:30 do 18:30

     

  • Spowiedź

    Spowiedź

    codziennie pół godziny przed mszą świętą
    (z wyjątkiem mszy o godz. 6.00 i mszy dodatkowych, w sobotę spowiedź od godz. 8.00)


    W niedziele i świętą nie spowiadamy podczas mszy świętych.

     

    Stały konfesjonał

    od poniedziałku do piątku od 8.00 do 12.00
    (w lipcu i sierpniu od 8.00 do 10.00)

     

  • Odwiedziny chorych

    Odwiedziny chorych odbywają się w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.

    Chorych, którzy pierwszy raz chcą odwiedzin, należy zgłosić bezpośrednio u proboszcza, wikarych lub w biurze parafialnym.

  • Biuro parafialne
    Poniedziałek:  Nieczynne
    Wtorek: 16.00-17.30
    Środa: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Czwartek: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Piątek: 8.30-9.00
    Sobota: Nieczynne

    Furta klasztorna:

    Poniedziałek - Piątek:   8:00-12:00 i 14:00-17:00
    Sobota: 8:00-12:00

  • Ochrona danych osobowych w Kościele

    W związku z wejściem w życie 25 maja 2018r. nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) odnoszących się także do Kościoła Katolickiego zapraszamy do zapoznania się z niektórymi aspektami praktycznymi.

A A A
xx

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.09.2018 r.

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian. 
7.00  Dziękczynno- błagalna w intencji Adama o uzdrowienie z choroby.
8.30  a) Za zmarłą Wandę Iwan w 1 rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłego Stanisława Winny z okazji urodzin.
10.00  a) Za zmarłych Marie i Michała Herba.
   b) Za zmarłych Felicję Leśniak w 2 rocznicę śmierci, jej rodziców Joannę i Piotra Białas.
11.30  a) Dziękczynno- błagalna w intencji Ewy i Wojciecha Dronszczyk w 25 rocznicę ślubu.
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Marii i Benedykta w 40 rocznicę ślubu. 
17.00  a) O Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Macieja na czas studiów.
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Magdaleny.
 

PONIEDZIAŁEK – Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus − 01.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel - G1.
8.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Jana w 68 rocznicę urodzin.
18.30  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Danuty Przybylskiej z okazji imienin / od Eugenii Szymańskiej/. 
   b) Za zmarłego Ryszarda Buchmanna z okazji urodzin. 
   c) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła/1/
 

WTOREK – Świętych Aniołów Stróżów − 02.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G2.
8.00  a) Za zmarłych Huberta Kubas w rocznicę urodzin, żonę Marię, syna Eryka i synowa Stefanię.
   b) Za zmarłych rodziców Honoratę i Antoniego Sagan, rodzeństwo Krystynę Mieczysława, Stanisława i bratowe Jadwigę i Magdę. 
18.30  a) Za zmarłego Jana Nieradzik w rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłą Irenę Polak w 30 dzień po śmierci.
   c) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła/2/.
 

ŚRODA – 03.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G3.
8.00  a) Dziękczynno- błagalna w intencji Hanny i Rafała Woźnikowskich, Justyny i Romana Fritz oraz ich dzieci. 
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła/3/.
18.30  a) Za zmarłego Andrzeja Kic w 13 rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłego Kazimierza Maros w 6 rocznicę śmierci.
   c) Za zmarłą Lidie Dorobczyńską w 30 dzień po śmierci. 
 

CZWARTEK – Świętego Franciszka z Asyżu − 04.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G4.
8.00  a) W intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. 
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Renaty Tulec-Drąszczyk  w 50 rocznicę urodzin.
18.30  a) Za zmarłych Różę i Ignaca Żabka. 
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła/4/.
   c) Za zmarłych Ryszarda Twardowskiego, rodziców Janinę i Mieczysława Twardowskich. 
 

PIĄTEK – Świętej Faustyny Kowalskiej – 05.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G5.
8.00  a) Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
   b) W intencji SVD.
17.00  Za zmarłych rodziców Marię i Władysława Raczek, siostry Janinę i Krystynę, braci Stefana, Józefa i Michała, bratową i szwagrów.
18.30  a) Grupa Miłosierdzia – Dziękczynna w rocznicę narodzin św. Faustyny Kowalskiej z błaganiem o ciągły wzrost dzieł Bożego Miłosierdzia w Polsce i na świecie.
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyla/5/.
   c) Za zmarła Krystiannę Zejer /od sąsiadów z ul. Kosciuszki/.
 

SOBOTA – 06.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G6.
8.00  a) Do Niepokalanego Serca NMP w intencji powołanych.
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyla/6/.
18.30  a) Za zmarłych rodziców Emilie i Pawła.
   b) Za zmarłego brata Stanisława Jordan.
   c) Za zmarłych Jana i Łucję Szweda, syna Franciszka i synową Janinę.
 

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.10.2018 r.

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian.
7.00  Za zmarłych rodziców Stanisława i Krystynę Sławek, Nadianę i Władysława Mierzejewskich oraz zięcia Aleksa.
8.30  a) Za zmarłą Jadwigę Szewioła.
   b) Za zmarłego Mariana w 4 rocznicę śmierci.
10.00  a) Za zmarłych Tadeusza Bogackiego, rodziców Bąk i Bogackich oraz rodzeństwo. 
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Piotrusia w 7 rocznicę urodzin.
11.30  a) Dziękczynno- błagalna w intencji Agnieszki Binda w 25 rocznicę urodzin.
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Dagmary i Zachariasza za przyjęcie sakramentu małżeństwa.
17.00  a) Za zmarłych Kunegundę Ochojską i syna Reiholda w rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłego Andrzeja Prudel – G7.