• Porządek mszy

    Niedziela:
    5:15, 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (Brzeziny), 11:30, 17:00

    Dni powszednie:
    6:00, 8:00, 18:30

    Msze dodatkowe w tygodniu:
    W pierwszy piątek: godz. 17.00
    W trzecią środę:  godz. 15.00
    W trzeci piątek:  godz. 15.00

  • Spowiedź

    Spowiedź

    codziennie pół godziny przed mszą świętą.
    W niedziele i świętą nie spowiadamy podczas mszy świętych.

     

    Stały konfesjonał

    od poniedziałku do piątku od 8.00 do 12.00
    (w lipcu i sierpniu od 8.00 do 10.00)

     

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu
    Adoracja Najświętszego Sakramentu

    Od poniedziałku do piątku

    od 8:30 do 18:30

     

  • Biuro parafialne
    Poniedziałek:  Nieczynne
    Wtorek: 16.00-17.30
    Środa: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Czwartek: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Piątek: 8.30-9.00
    Sobota: Nieczynne

    Furta klasztorna:

    Poniedziałek - Piątek:   8:00-12:00 i 14:00-17:00
    Sobota: 8:00-12:00

  • Odwiedziny chorych

    Odwiedziny chorych odbywają się w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.

    Chorych, którzy pierwszy raz chcą odwiedzin, należy zgłosić bezpośrednio u proboszcza, wikarych lub w biurze parafialnym.

A A A
xx

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2018 r.

5.15  Za parafian żyjących i zmarłych.
7.00  Za zmarłych Janinę i Wacława Mura – G21.
8.30  a) Za zmarłą Anastazję Paszek
   b) Za zmarłych Agatę Oleś, rodziców Marię i Jerzego oraz rodzeństwo.
10.00  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Magdaleny z okazji urodzin
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Piotra Szurowskiego w 9 rocznicę urodzin.
   c) Za zmarłą Annę Chowaniec.
11.30  a) Dziękczynno - błagalna w intencji Joanny i Mariana w 30 rocznicę ślubu.
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Dominiki w 20 rocznicę urodzin przez wstawiennictwo Jana Pawła II o dary Ducha Świętego i Boże prowadzenie. 
   c) CHRZTY: Emilia Kruszyńska;  ROCZKI: Tobiasz Bryś; Emilia Miszala
17.00  Za zmarłego Czesława Jordan. 
 

PONIEDZIAŁEK – 22.01.2018 r.

6.00  Za zmarłych Janinę i Wacława Mura – G22.
8.00  a) Za zmarłych Felicję i Jana Grolik, syna Michała, pokrewieństwo i dusze opuszczone.
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Zygfryda i Bronisławy.
18.30  a) Za zmarłych rodziców Bronisławę i Jana Palonka, ich dzieci, rodzeństwo i rodziców z obu stron. 
   b) Za zmarłych Małgorzatę i Zbigniewa Smak.
   c) Za zmarłych Wincentego i Magdalenę Cyganik. 
 

WTOREK – 23.01.2018 r.

6.00  Za zmarłych Janinę i Wacława Mura – G23.
8.00  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Zygfryda i Bronisławy.
   b) W intencji Ilony i Urszuli Stachowiak o łaskę zdrowia.
18.30  a) Za zmarłego Andrzeja Gojny w 9 rocznicę śmierci. 
   b) W intencji Ks. Andrzeja o dary w posługiwaniu egzorcyzmami przez wstawiennictwo O. Pio. 
 

ŚRODA – Świętego Franciszka Salezego − 24.01.2018 r.

6.00  Za zmarłych Janinę i Wacława Mura – G24.
8.00  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Zygfryda i Bronisławy.
   b) W intencji Ilony i Urszuli Stachowiak o łaskę zdrowia.
18.30  a) Za zmarłych Jadwigę w 12 rocznicę śmierci i Bogdana w rocznicę urodzin Szarzyńskich.
   b) Za zmarłych Joannę w 1 rocznicę śmierci i Wojciecha Mikołajec.
   c) Za zmarłego Antoniego Wystup w rocznicę urodzin.
 

CZWARTEK – Święto nawrócenia Świętego Pawła − 25.01.21018 r.

6.00  Za zmarłych Janinę i Wacława Mura – G25.
8.00  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Zygfryda i Bronisławy.
   b) Za zmarłych Jozefa, Augustyna, Karola i Franciszkę.
18.30  a) Za zmarłego Mariusza Zalas / od Ewy i Andrzeja Jędrzejczyk z dziećmi/.
   b) W intencji Ks. Andrzeja przez wstawiennictwo Św. Jana Vianneya o Boże prowadzenie w posłudze kapłańskiej.
   c)  O szczęśliwy przebieg operacji i łaskę zdrowia dla Anieli.
 

PIĄTEK – Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa − 26.01.2018 r.

6.00  Za zmarłych Janinę i Wacława Mura – G26.
8.00  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Zygfryda i Bronisławy.
   b) Za zmarłą Genowefę Kubis / od sąsiadów z ul. Kościuszki 45 A/.  
18.30  a) O uzdrowienie relacji w małżeństwie i dary Ducha Świętego w rodzinie.
   b) Za zmarłych Władysława Kochaniewskiego, żonę Urszulę, rodziców Jana i Gertrudę i brata Ryszarda.
 

SOBOTA – 27.01.2018 r.

6.00  Za zmarłych Janinę i Wacława Mura – G27.
8.00  a) Za zmarłych Gertrudę Zawadzką w 1 rocznicę śmierci, męża, dwóch synów, synową, zięcia i wnuka. 
   b) Dziękczynno - błagalna w intencji Anieli.
15.00  Dziękczynno -błagalna w intencji Stefana Wypendy w 50 rocznicę urodzin. /dolny kościół/
17.30  W intencji AA /dolny kościół/. 
18.30  a) Za zmarłych z rodzin Kamiński i Beer.
   b) Za zmarłych Floriana Boja i zmarłych z rodzin Boja i Rojek.
   c) Za zmarła Danutę Gańko w 2 rocznicę śmierci.
 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2018 r.

5.15  W intencji Jakuba Wilusz w 12 rocznicę urodzin.
7.00  Za zmarłych Janinę i Wacława Mura – G28.
8.30  a) Za zmarłą Klarę Nikiel Widerską w 1 rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłych Józefa Hyła, Marię i Józefa Zimny, Mariannę i Kazimierza Szczerbińskich i Helenę Cichosz.
10.00  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Elżbiety w 60 rocznicę urodzin i 2 rocznicę urodzin Laury.
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Czesławy Mazurek w 60 rocznicę urodzin. 
11.30  Dziękczynno - błagalna w intencji Leonarda Bober w 70 rocznicę urodzin.
   Po Mszy Świętej roczek: Paweł Tomsia.
17.00  Za zmarłego Teodora Pawera w rocznicę śmierci.