xx |
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2019 r.
|
5.15 |
Za parafian żyjących i zmarłych. |
7.00 |
Za zmarłego Czesława Kurpanik – G10. |
8.30 |
Za zmarłego Rufina Hartman z okazji urodzin. |
10.00 |
Dziękczynno- błagalna w intencji Tomasza Rutkowskiego w 50 rocznicę urodzin. |
11.30 |
a) Dziękczynno- błagalna w intencji Adama z okazji urodzin. |
|
b) Za zmarłego Alojzego Myśliwiec w rocznicę urodzin. |
17.00 |
a) Za zmarłych Jana Grzegorzek, rodziców i rodzeństwo. |
|
b) Za zmarłych Franciszka Klistała, żonę Teresę, rodziców i rodzeństwo. |
|
c) W intencji Ojczyzny. |
|
PONIEDZIAŁEK − 11.03.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłego Czesława Kurpanik – G11. |
8.00 |
a) Za dusze w czyśćcu cierpiące. |
|
b) Za zmarłych rodziców Kowalski. |
18.30 |
a) Za zmarłych Klarę i Jana Forajter. |
|
b) Za zmarłych Andrzeja, Elżbietę i Dominika Skupień. |
|
WTOREK – 12.03.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłego Czesława Kurpanik – G12. |
8.00 |
a) Za dusze w czyśćcu cierpiące. |
|
b) Za zmarła Dorotę Sochalską. |
18.30 |
a) Za zmarłego Eugeniusza Baron z okazji urodzin. |
|
b) Za zmarłych Antoniego Wystub w rocznicę urodzin i rodziców. |
|
c) Za zmarłych Małgorzatę i Maksymiliana Szebesta. |
|
ŚRODA – 13.03.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłego Czesława Kurpanik – G13. |
8.00 |
Za zmarłych Paulinę Kuska z domu Pierchała w 80 rocznicę śmierci, jej męża Jakuba, rodziców, teściów, dzieci: Ludwika, Paulinę, Franciszkę, Konstantynę, Roberta, Teodora, krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące. |
12.00 |
W intencji chorych i cierpiących. |
18.30 |
a) Za zmarłego Izydora Vorreiter w 1 rocznicę śmierci. |
|
b) Za Zmarłych Elfrydę Klimek, męża, syna Antoniego, zięcia, wnuka i pokrewieństwo. |
|
c) Dziękczynno – błagalna w intencji Barbary w 40 rocznicę urodzin i całej rodziny. |
|
CZWARTEK – 14.03.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłego Czesława Kurpanik – G14. |
8.00 |
a) Dziękczynno – błagalna w intencji Józefa Tkocz w 90 rocznicę urodzin. |
|
b) Za dusze w czyśćcu cierpiące. |
18.30 |
a) Dziękczynno – błagalna w intencji Krystiana w 60 rocznicę urodzin. |
|
b) Za zmarłych Helenę i Kazimierza Stępińskich. |
|
PIĄTEK – 15.03.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłego Czesława Kurpanik – G15. |
8.00 |
Za dusze w czyśćcu cierpiące. |
17.00 |
W intencji Andrzeja i córki Agaty-Ewy. |
18.30 |
a) Za zmarłą Marię Nowak w 2 rocznicę śmierci. |
|
b) Za zmarłych Jerzego Chrobok, córkę Grażynę, męża Mariusza, rodziców z obu stron i pokrewieństwo. |
|
SOBOTA – 16.03.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłych rodziców Walerię i Franciszka, synów Józefa i Aleksandra oraz dusze w czyśćcu cierpiące. |
8.00 |
Dziękczynno - błagalna o Boże wychowanie dzieci. |
18.30 |
a) Dziękczynno - błagalna w intencji rodziny. |
|
b) Za zmarłego Czesława Kurpanik – G16. |
|
c) Za zmarłych Leona Zając w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę na pamiątkę urodzin. |
|
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17.03.2019 r.
|
5.15 |
Za parafian żyjących i zmarłych. |
7.00 |
a) Za zmarłego Czesława Kurpanik – G17. |
|
b) Za zmarłą Franciszkę Kubala. |
8.30 |
Dziękczynno- błagalna w intencji Dominiki w 38 rocznicę urodzin i 14 rocznicę małżeństwa. |
10.00 |
a) Za zmarłą Mariannę Szczerbińską w rocznicę urodzin. |
|
b) Za zmarłego Stanisława Kaim w 5 rocznicę śmierci. |
11.30 |
CHRZTY: Leon Soltes; Antonina, Małgorzata Kopiec; |
17.00 |
a) Dziękczynno- błagalna w intencji Ewy, Magdaleny, Michała i Urszuli. |
|
b) Za zmarłych Jana i Józefę. |