• Papieska intencja
    Papieska intencja

    SIERPIEŃ 2019:

    Intencja ewangelizacyjna: za rodziny.

    Aby rodziny, przez życie modlitwy i miłości, stawały się coraz lepszymi “szkołami prawdziwego wzrostu człowieczeństwa”.

  • Porządek mszy

    Niedziela:
    5:15, 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (Brzeziny), 11:30, 17:00

    Dni powszednie:
    6:00, 8:00, 18:30

    Msze dodatkowe w tygodniu:
    W pierwszy piątek: godz. 17.00
    W trzecią środę:  godz. 15.00
    W trzeci piątek:  godz. 15.00

  • Spowiedź

    Od poniedziałku - piątku (do 16.VI):
    od 8.00 - 12.00 (stały konfesjonał)
    od 18.00 - 18.30

    Od poniedziałku - piątku (od 17.VI - 31.VIII):
    od 8.00 - 10.00 (stały konfesjonał)
    od 18.00 - 18.30

    W sobotę:
    od 8.00 - 8.30 i od 18.00 - 18.30

    W niedzielę:
    pół godziny przed mszą św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 17.00

    W niedziele i świętą nie spowiadamy podczas mszy świętych!

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu
    Adoracja Najświętszego Sakramentu

    Od poniedziałku do piątku:

    od 8:30 do 18:30

     

  • Odwiedziny chorych

    Odwiedziny chorych odbywają się w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.
    W miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień) odwiedziny chorych są zawieszone.

    W pilnych przypadkach uprasza się o skontaktowanie się z duszpasterzami.

    Chorych, którzy pierwszy raz chcą odwiedzin, należy zgłosić bezpośrednio u proboszcza, wikarych lub w biurze parafialnym.

  • Biuro parafialne
    Poniedziałek:  Nieczynne
    Wtorek: 16.00-17.30
    Środa: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Czwartek: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Piątek: 8.30-9.00
    Sobota: Nieczynne

    Furta klasztorna:

    Poniedziałek - Piątek:   8:00-12:00 i 14:00-17:00
    Sobota: 8:00-12:00

  • Caritas parafialny
    Caritas parafialny

    Osoby potrzebujące używaną odzież mogą zgłaszać się do parafialnego oddziału CARITAS czynnego:

    • w środy od godz. 9.00 – 10.00
    • w I czwartek miesiąca od godz. 16.00 – 17.00.
  • Ochrona danych osobowych w Kościele

    W związku z wejściem w życie 25 maja 2018r. nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) odnoszących się także do Kościoła Katolickiego zapraszamy do zapoznania się z niektórymi aspektami praktycznymi.

A A A
xx

NIEDZIELA − UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY − 27.05.2018 r.

5.15  Za zmarłą Marię Dolata – G27.
7.00  Za zmarłych Piotra Jankowskiego, Antoniego i Tadeusza Czarnogrodzkiego, Józefę i Walentego Torchałów. 
8.30  Za zmarłego męża Aleksa Mierzejewskiego w dniu urodzin.
10.00  a) Za zmarłego Eugeniusza Rutkowskiego i zmarłych z rodzin Rutkowski i Bojek.
   b) Za zmarłego Wilhelma Sonik w 100 rocznicę urodzin. 
11.30  a) Dziękczynno – błagalna w 18 rocznicę urodzin Wiktorii. 
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Alicji i Zenona Łukaszewskich w 1 rocznicę ślubu.
17.00  Za zmarłych Otylię i Tadeusza Palecznych oraz rodziców.
 

PONIEDZIAŁEK − 28.05.2018 r.

6.00  Za zmarłą Marię Dolata – G28. 
8.00  a) Dziękczynno – błagalna w rocznicę urodzin Marzeny. 
   b) Za zmarłych Gertrudę i Wiktora Skorupa. 
18.30  a) Za zmarłą Jadwigę Szarzyńską w rocznicę urodzin. 
   b) Za zmarłych Jerzego w 25 rocznicę śmierci i żonę Hildegardę Adamczyk. 
 

WTOREK – Świętej Urszuli Ledóchowskiej − 29.05.2018 r.

6.00  Za zmarłą Marię Dolata – G29. 
8.00  a) Za zmarłego Józefa Sibińskiego /od siostrzenicy Urszuli z mężem/.
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Romana Gołkowskiego z okazji urodzin.
18.30  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Karoliny z okazji 75 rocznicy urodzin.
   b) Za zmarłego Ks. Franciszka Otrembę w rocznice śmierci. 
   c) Za zmarłych rodziców Brachman, rodzeństwo oraz siostrzenicę Jadwigę. 
 

ŚRODA – Świętego Jana Sarkandra − 30.05.2018 r.

6.00  Za zmarłą Marię Dolata – G30.
8.00  a) Za zmarłych Anielę Nowacką, męża Antoniego, syna Jerzego oraz krewnych i przyjaciół.
   b) W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, duchowieństwa, wszystkich dzieł powstałych przy Radiu Maryja i TV Trwam, za żyjących i zmarłych ofiarodawców.
18.30  Za zmarłego Józefa Sibińskiego /od rodziny Krawczyk/. 
 

CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA − 31.05.21018 r.

5.15  Za parafian żyjących i zmarłych.
7.00  Za zmarłego Józefa Sibińskiego /od sasiadów/. 
8.30  Za zmarłych Renatę Lanuszny w dniu urodzin, męża i ich rodziny z obu stron. 
11.30  Dziękczynno – błagalna w intencji Józefa Brachmańskiego.
17.00  Za zmarłych Józefa Majdzik i Jana Olejnik.
 

PIĄTEK – Świętego Justyna − 01.06.2018 r.

6.00  Za zmarłego Grzegorza Grzesik – G1.
8.00  Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
17.00  W intencji SVD.
18.30  a) Za zmarłych Teofila Małek, żonę, synów i krewnych.
   b) Za zmarłych Wojciecha Janoszek i rodziców z obu stron.
 

SOBOTA – 02.06.2018 r.

6.00  Za zmarłego Grzegorza Grzesik – G2. 
8.00  a) Do Niepokalanego Serca NMP w intencji powołanych.
   b) Grupa Miłosierdzia
18.30  a) Za zmarłych Emę, Stanisława, Mariana Borczykowskich i rodziców z obu stron.
   b) Za zmarłych Paulinę i Małgorzatę Wystub z okazji urodzin, pokrewieństwo Wystub, Wójcik, Dąbek, Mrozek i Stuchlik.
   c) Za zmarłych Wandę i Jerzego Janocha z okazji urodzin, zmarłych z rodzin Janocha, Operskalskich, Wachowskich, Siuda, Ochojskich, Mendyka oraz zmarłego Henryka Janocha.
 

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.06.2018 r.

5.15  Za parafian żyjących i zmarłych. 
7.00  Za zmarłego Grzegorza Grzesik − G3.
8.30  Za zmarłych Hildegardę Ferona i rodziców.
10.00  Za zmarłą Aniele Jakubik w rocznicę śmierci. 
11.30  Dziękczynno – błagalna w intencji Beaty w 50 rocznicę urodzin. 
   Po Mszy Świętej Roczek: Filip Merda. 
17.00  a) Za zmarłych Danutę i Adama Hawełka. 
   b) Za zmarłych Teresę i Antoniego Marcol oraz rodziców z obu stron.