• AccountKonto parafialne: 10 1050 1344 1000 0004 0042 7753

  • Papieska intencja
    Papieska intencja

    PAŹDZIERNIK 2020:

    Intencja powszechna: Misja świeckich w Kościele.

    Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół.

  • STAŁY KONFESJONAŁ

    Stały konfesjonał

    Posługa sakramentalna w ramach stałego konfesjonału jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 12.00.

  • DOKUMENTY
  • Msze Listopadowe
    Msze Listopadowe

    W miesiącu listopadzie codziennie odprawiać będziemy jedną Mszę św. zbiorową w intencji poleconych nam zmarłych.

  • Porządek mszy
    Porządek mszy

    Niedziela:
    5:15, 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (Brzeziny), 11:30, 17:00

    Dni powszednie:
    6:00, 8:00, 18:30

    NA MSZACH TRZEBA ZACHOWAĆ BEZPIECZNY ODSTĘP I  MIEĆ ZAŁOŻONĄ MASECZKĘ.

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu
    Adoracja Najświętszego Sakramentu

    Od poniedziałku do piątku:

    od 8:30 do 18:00

     

  • Odwiedziny chorych

    Odwiedziny chorych odbywają się w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.

    Chorych, którzy pierwszy raz chcą odwiedzin, należy zgłosić bezpośrednio u proboszcza, wikarych lub w biurze parafialnym.

  • Biuro parafialne
    Biuro parafialne

    Poniedziałek:  Nieczynne
    Wtorek: 17.00-17.30
    Środa: 17.00-17.30
    Czwartek: 8.30-9.15
    Piątek: 8.30-9.15
    Sobota: Nieczynne

    Furta klasztorna:

    Poniedziałek - Piątek:   8:00-12:00 i 14:00-17:00
    Sobota: Nieczynna
  • Ochrona danych osobowych w Kościele

    W związku z wejściem w życie 25 maja 2018r. nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) odnoszących się także do Kościoła Katolickiego zapraszamy do zapoznania się z niektórymi aspektami praktycznymi.

  • Bierzmowanie
    Bierzmowanie

    Kandydaci do bierzmowania klasy ósme mają spotkanie formacyjne w czwartek (22 października), po wieczornej Mszy św. 

    Obecność jest obowiązkowa.

  • Różaniec
    Różaniec

    Nabożeństwa różańcowe w październiku:

    od poniedziałku do soboty: godz. 17.45

    w niedziele: godz. 16:15



    Serdecznie zapraszamy
    do wspólnej modlitwy!

A A A
 xxxxx

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA ─ 11.09.2016 r.

5.15 Za zmarłą Teresę Marchwińską – G11.
7.00 W intencji parafian żyjących i zmarłych.
8.30 a) Za zmarłych Kostantynę i Roberta Fajkis, zmarłych z rodzin Fajkis, Sopala, Zmarzły i Jordan.
  b) Za zmarłych Franciszka Wawoczny, rodziców, teściów i pokrewieństwo.
10.00 Za zmarłą Janinę Foreiter w 1 rocznicę śmierci.
11.30 Dziękczynno – błagalna w intencji Stefani Rabstein w 75 rocznicę urodzin.
17.00 Za zmarłych Jana Sowik w rocznicę śmierci oraz rodziców z obu stron.
 

Poniedziałek – NMP Piekarskiej − 12.09.2016 r.

6.00 Za zmarłą Teresę Marchwińską – G12.
8.00 Za zmarłego Stanisława Fros.
18.30 a) Za zmarłych Alojzego, Gertrudę, Albertynę w rocznicę urodzin.
  b) Za zmarłego Brunona Pyszny z okazji urodzin.
  c) Za zmarłą Daniele Skrzypek.
 

WTOREK – Świętego Jana Chryzostoma – Matki Bożej Fatimskiej − 13.09.2016 r.

6.00 Za zmarłą Teresę Marchwińską – G13.
8.00 Za zmarłych Damiana i rodziców.
12.00 W intencji chorych i cierpiących.
18.30 a) Dziękczynno – błagalna w intencji Klaudii Piecha z okazji 85 rocznicy urodzin.
  b) Za zmarłego Mariana Białeckiego.
 

ŚRODA ─ Święto Podwyższenia Krzyża Świętego − 14.09.2016 r.

6.00 Za zmarłą Teresę Marchwińską – G14.
8.00 a) Dziękczynno – błagalna w intencji dzieci i młodzieży o katolickie wychowanie i nauczanie w mocy Ducha Świętego – Grupa Miłosierdzia.
  b) Za parafian żyjących i zmarłych.
18.30 a) Za zmarłego Kazimierza Gnat w 1 rocznicę śmierci.
  b) Za zmarłych Różę i Eryka Wypenda rodziców i pokrewieństwo Sobik, Zawadzki i Barczyk.
 

CZWARTEK − 15.09.2016 r.

6.00 Za zmarłą Teresę Marchwińską – G15.
8.00 Za zmarłą Agnieszkę Skowronek-Kuberek / od sąsiadów, znajomych i rodziny/.
18.30 a) Za zmarłą Dorotę Kufel w rocznicę urodzin.
  b) Za zmarłego Czesława Bystranowskiego i zmarłych z rodzin Bystranowski i Mastalerz.
 

PIĄTEK – Świętych Męczenników Korneliusza i Cypriana − 16.09.2016 r.

6.00 Za zmarłą Teresę Marchwińską – G16.
8.00 Za zmarłych Norberta Pielorz, jego rodziców Marię i Antoniego i zmarłych z rodziny.
15.00 W intencji czcicieli Bożego Miłosierdzia.
18.30 a) Za zmarłych Jolantę Las i Czesława Pardo.
  b) Za zmarłego Ireneusza Dronszczyk w 3 rocznicę śmierci.
  c) Za zmarłego Józefa Świerczewskiego w 6 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.
 

SOBOTA – 17.09.2016 r.

6.00 Za zmarłą Teresę Marchwińską – G17.
8.00 a) Za zmarłego Tadeusza Laba w 17 rocznicę śmierci.
  b) Za zmarłą Elfrydę Kwieć.
18.30 a) Za zmarłych Elfrydę Kurzik w 5 r. śmierci, męża Rudolfa i rodziców z obojga stron.
  b) Za zmarłych Anielę Markiewicz w 4 rocznicę śmierci i męża Edwarda.
  c) Za zmarłych Janinę i Stanisława Paluch.
 

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA ─ 18.09.2016 r.

5.15 Za zmarłą Teresę Marchwińską – G18.
7.00 Dziękczynno –błagalna w intencji Aleksandry i Roberta w kolejną rocznicę ślubu.
8.30 Za zmarłych męża Andrzeja Żurek w 13 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, brata, szwagra, sąsiadów i przyjaciół.
10.00 a) Za zmarłą Marie Muras.
  b) Za zmarłych Edmunda Lerch w r. śmierci, synową Wioletę, Emila i Różę Pochcioł.
11.30 a) Dziękczynno – błagalna w intencji Zdzisławy i Rudolfa Orszulik w 65 rocznicę ślubu.
  b) CHRZTY: Błażej Kądzielewski; Jan Sokas.
17.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Iwony i Rafała w 5 rocznicę ślubu i urodzin.