• AccountKonto parafialne: 10 1050 1344 1000 0004 0042 7753

A A A
xx

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.04.2019 r.

5.15  Za parafian żyjących i zmarłych.
7.00  Za zmarłego Jana Mnich.
8.30  Za zmarłych Reginę i Alojzego Skorupa, córkę Jolantę, zięcia Stanisława i wnuka Adama.
10.00  a) Za zmarłych Jana Tulec i żonę Marię.
   b) Za zmarłą Elżbietę Doliba w 30 dzień po śmierci.
11.30  Dziękczynno- błagalna w intencji Michała Klimsza w rocznicę urodzin.
17.00  a) Za zmarłą Ludwinę Pawera w rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłą Anielę Sobik w 2 rocznicę śmierci.
 

PONIEDZIAŁEK − 08.04.2019 r.

6.00  Do Przemienienia Pańskiego w sprawie poleconej i wiadomej Bogu.
8.00  W intencji błagalnej, aby parlament Polski i innych krajów świata przeciwstawiły się ideologii gender, która demoralizuje społeczeństwa.
9.15  Rekolekcje ZSB + Izby Rzemieślniczej
18.30  a) Za zmarłą Katarzynę Łukoszczyk-Konsek w 7 rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłego Jerzego Szymura w rocznicę śmierci.
   c) Za zmarłą Marię Laby w 10 rocznicę śmierci.
 

WTOREK − 09.04.2019 r.

6.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Magdaleny w 75 rocznicę urodzin.
8.00  Za zmarłego Franciszka Owczorz.
9.15  Rekolekcje ZSB + Izby Rzemieślniczej.
18.30  a) Za zmarłą Iwonę Fojcik i dusze w czyśćcu cierpiące.
   b) Za zmarłą Teresę Tomiczek /od męża z dziećmi i wnukami/.
 

ŚRODA – 10.04.2019 r.

6.00  W intencji Wojtusia i jego rodziców.
8.00  a) Za zmarłych Zofię i Roberta Prefeta, dwóch synów i synowe, córkę Jadwigę.
   b) Za zmarła Renatę Luberską i męża Jerzego /od cioci Elżbiety/.
9.15  Rekolekcje ZSB + Izby Rzemieślniczej.
18.30  a) Za zmarłą Teresę Klistała, męża Franciszka, rodziców i rodzeństwo.
   b) Za zmarłą Hildegardę Raszka w 5 rocznicę śmierci.
   c) W intencji Ojczyzny.
 

CZWARTEK – 11.04.2019 r.

6.00  Dziękczynno - błagalna w intencji Stanisławy Szary.
8.00  Za zmarłych Bogusława Borkowskiego i dusze czyśćcu cierpiące.
18.30  a) Za zmarłych Annę Kraus w rocznicę śmierci i jej rodziców Marię i Romana Tkocz.
   b) Za zmarłego Stefana Bielich w 10 rocznicę śmierci.
   c) Za zmarłego Joachima Skupień w 30 dzień po śmierci.
 

PIĄTEK – 12.04.2019 r.

6.00  O zdrowie dla Małgorzaty i nawrócenie jej męża.
8.00  Za zmarłych rodziców Henryka i Kunegundę Ochojski, Henryka i Hildegardę Bober, pokrewieństwo z obu stron.
17.00  O zdrowie dla Ilony i jej dzieci.
18.30  a) Za zmarłych Józefa i Elfrydę Suchy, zięcia Arkadiusza.
   b) Za zmarłego Jerzego Skop w rocznicę urodzin.
   c) Za zmarłą Elżbietę Doliba /od rodziny Machnik/.
 

SOBOTA – 13.04.2019 r.

6.00  Za zmarłego ojca Jerzego.
8.00  Za zmarłych Mirosława Barczyk, ojca Sławomira, babcię, dziadków i pokrewieństwo.
12.00  W intencji chorych i cierpiących.
18.30  a) Za zmarłych Annę Tkocz, syna Stefana i synowa Gertrudę.
   b) Za zmarłego Antoniego Musiałek.
   c) Za zmarłą Elżbietę Doliba /od sąsiadów z bloku 29/.
 

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ  – 14.04.2019 r.

5.15  Za parafian żyjących i zmarłych.
7.00  Za zmarłego Jana Orzeł z okazji urodzin.
8.30  a) Za zmarłych Jana i Florentynę Osadzin, synów, synowe, zięciów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
   b) Za zmarłego Zygmunta Nowoczek w 15 rocznicę śmierci.
10.00  a) Za zmarłych Jerzego Kaczmarczyka, ojca Pawła, zmarłych z rodzin Kaczmarczyk, Badura, Juraszek.
   b) Do Bożego Miłosierdzia w poleconych intencjach.
11.30  a) Dziękczynno- błagalna w intencji rodzin Fojcik i Kosterka.
   b) Za zmarłych Józefa Przybysławskiego, rodziców z obu stron i rodzeństwo.
17.00  Dziękczynno- błagalna w intencji rodziny Groborz w rocznicę ślubu.