xx |
NIEDZIELA − UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 09.06.2019 r.
|
5.15 |
Za parafian żyjących i zmarłych. |
7.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – 11. |
8.30 |
a) Za zmarłych Jana Kubiak w 14 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, brata Ryszarda Drużdżel. |
|
b) Za zmarłych męża Henryka leki, bliskich zmarłych z rodzin Leki, Bartecki, Chromik. |
10.00 |
Za zmarłych Albinę i Pawła Mandrela w rocznicę urodzin. |
11.30 |
a) Dziękczynno – błagalna w intencji Daisleidis i Klaudiusza z okazji 10 rocznicę ślubu. |
|
b) Dziękczynno – błagalna w intencji dzieci i rodzin, za dzieci nienarodzone. |
|
c) Dziękczynno – błagalna w intencji Iwony i Zbigniewa Kawula w 30 rocznicę ślubu. |
17.00 |
|
|
PONIEDZIAŁEK – Święto NMP Matki Kościoła − 10.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G12. |
8.00 |
a) Za zmarła Marie Szymura w 120 rocznicę urodzin i syna Bernarda. |
|
b) Dziękczynno – błagalna w intencji Barbary i Gerarda na wspólnej drodze życia /od przyjaciół z Grupy Miłosierdzia/. |
18.30 |
a) W intencji Ojczyzny. |
|
b) Za zmarłego Stanisława Guziak w 30 dzień po śmierci. |
|
c) Dziękczynno – błagalna w intencji Władysława z okazji urodzin oraz za zmarłych rodziców i rodzeństwo. |
|
WTOREK – Świętego Barnaby − 11.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G13. |
8.00 |
Za zmarłego ojca Antoniego, syna Norberta i zmarłych z rodziny. |
18.30 |
a) Dziękczynno – błagalna w intencji wnuczki Oli w 5 rocznicę urodzin. |
|
b) Za zmarłych Otylię i Tadeusza Palecznych oraz rodziców i rodzeństwo. |
|
c) Za zmarłą Elżbietę Piechula w 30 dzień po śmierci. |
|
ŚRODA – Błogosławionych Werbistów Męczenników − 12.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G14. |
8.00 |
a) Za zmarłą Małgorzatę Bryła. |
|
b) Za zmarłą Lidię Dwojakowską. |
18.30 |
a) Za zmarłego Stanisława Guziak / od sąsiadów z ul. Chwałowickiej 27F /. |
|
b) Za zmarłego Stanisława Guziak / od bratowej Barbary z rodziną/. |
|
c) Za zmarłych Edwarda Musioł, żonę Elżbietę i syna Ryszarda. |
|
CZWARTEK – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana − 13.06.2019 r.r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G15. |
8.00 |
Za zmarłych Henryka Ochojskiego w 20 rocznicę śmierci, synową Marię w 15 rocznicę śmierci. |
12.00 |
W intencji chorych i cierpiących. |
18.30 |
a) Za zmarłego Stanisława Guziak /od bratowej Ireny z rodziną/. |
|
b) Za dusze w czyśćcu cierpiące. |
|
c) Dziękczynno – błagalna w intencji Jolanty. |
|
PIĄTEK – Błogosławionego Michała Kozala − 14.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G16. |
8.00 |
a) Za zmarłego Stanisława Guziak /od siostry z mężem i rodziną/. |
|
b) Za zmarłą Lidię Dwojakowską. |
18.30 |
a) Za zmarłych Leona Fajkis, żonę Annę, syna Andrzeja. |
|
b) Za zmarłego Wojciecha Mikołajec w 9 rocznicę śmierci. |
|
SOBOTA – 15.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G17. |
8.00 |
Za zmarłą Lidię Dwojakowską. |
10.00 |
Dziękczynno – błagalna w 50 lecie matury abiturientówt Technikum Górniczego – wydział dla pracujących /dolny kościół/. |
18.30 |
a) Dziękczynno - błagalna w intencji Marii Kołacz w 75 rocznicę urodzin. |
|
b) Za zmarłą Martę Florek w rocznicę śmierci. |
|
NIEDZIELA − UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 16.06.2019 r.
|
5.15 |
Za parafian żyjących i zmarłych. |
7.00 |
Za zmarłych Urszulę i Alojzego Legutko, zmarłych z rodzin Suliga, Kryszczyszyn i Szymała. |
8.30 |
a) Za zmarłą Gabrielę Kupka w 5 rocznicę śmierci. |
|
b) Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G18. |
10.00 |
Za zmarłych Kazimierza Gnat, Roberta, Elżbietę, Zygmunta Nowoczek, Jana i Marię Gnat. |
11.30 |
a) Dziękczynno – błagalna w intencji Tadeusza Szwedka w 50 rocznicę urodzin. |
|
b) CHRZTY: Ignacy, Piotr Dziekiewicz; Aleksandra, Wioleta Wilk: Emilia Adamczyk; |
17.00 |
Za zmarłych Dionizego Bocheńskiego w 50 rocznicę śmierci, mamę Janinę, braci Czesława i Stanisława oraz szwagra Franciszka. |