xx |
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW − 26.05.2019 r.
|
5.15 |
Dziękczynno – błagalna w intencji Grzegorza. |
7.00 |
Za zmarłego Henryka Sojka – G26. |
8.30 |
a) Za zmarłych Małgorzatę Hyła w 1 rocznicę śmierci. |
|
b) Za zmarłą Teresę Tomiczek /od syna i córki z rodzinami/. |
10.00 |
a) Za zmarłych Eugeniusza Rutkowskiego i zmarłych z rodzin Rutkowski i Bojek. |
|
b) Dziękczynno – błagalna w intencji Janusza Sobik w 50 rocznicę urodzin. |
11.30 |
a) Za parafian żyjących i zmarłych. |
|
b) Za dobrodziejów naszego Zgromadzenia i Domu. |
|
c) O liczne łaski dla wszystkich matek w Polsce i na całym świecie. /od Grupy Miłosierdzia/ |
|
d) Dziękczynno - błagalna w intencji o. Proboszcza z okazji 40 lat kapłaństwa. |
17.00 |
Za zmarłych Franciszka i Martę Wilczok oraz syna Eryka. |
|
PONIEDZIAŁEK – 27.05.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłego Henryka Sojka – G27. |
8.00 |
Za zmarłych Marię, Eryka, Reginę, Franciszka, Alojzego Goszyc oraz Martę, Teofila Kotula i dusze w czyśćcu cierpiące. |
18.30 |
a) Za zmarłą Jolantę Las. |
|
b) Za zmarłych Emilię i Władysława Biedka, syna Jana i Tadeusza. |
|
c) Dziękczynno – błagalna w intencji Marii Zając w 60 rocznicę urodzin. |
|
WTOREK – 28.05.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłego Henryka Sojka – G28. |
8.00 |
a) Dziękczynno – błagalna w intencji Marzeny z okazji urodzin. |
|
b) Za zmarłych rodziców Amalię i Franciszka Otręba, syna Andrzeja, córkę Zofię siostrę zakonną Fulgencję Kloch, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. |
18.30 |
a) Za zmarłą Jadwigę Szarzyńską w rocznicę urodzin. |
|
b) Za zmarłych Jerzego i Hildegardę Adamczyk. |
|
ŚRODA – Świętej Urszuli Ledóchowskiej − 29.05.2019 r.
|
6.00 |
Dziękczynno-błagalna w intencji Romana Gołkowskiego w 50 rocznicę urodzin. |
8.00 |
a) Za zmarłego Henryka Sojka – G29. |
|
b) W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, duchowieństwa, wszystkich dzieł powstałych przy radiu Maryja i TV Trwam, za żywych i zmarłych ofiarodawców. |
18.30 |
a) Za zmarłą Celinę Skorupa w 1 rocznicę śmierci. |
|
b) Za zmarłych rodziców Brachman rodzeństwo i siostrzenicę Jadwigę. |
|
c) Za zmarłego Stanisława Filec i w 1 rocznicę urodzin Mikołaja Filec. |
|
CZWARTEK − Świętego Jana Sankandra − 30.05.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G1. |
8.00 |
a) Za zmarłych Krystynę Kocztorz, męża Edwarda i rodziców z obu stron. |
|
b) Za zmarłych Stanisławę, Jana, Marzenę, Tadeusza Nizileskich oraz zmarłych z rodzin Mordwów i Nizielskich. |
18.30 |
a) Za zmarłego Henryka Sojka −G30. |
|
b) Za zmarłych Helenę Michalik w rocznicę śmierci, brata Stanisława, rodziców Marię i Alojzego oraz dusze w czyśćcu cierpiące. |
|
PIĄTEK − Święto Nawiedzenia NMP − 31.05.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G2. |
8.00 |
a) Za zmarłą Gertrudę Skorupa. |
|
b) Za zmarłych Anielę Nowacką, pokrewieństwo i przyjaciół. |
18.30 |
a) Za zmarłego Ks. Franciszka Otremba w rocznicę śmierci. |
|
b) Dziękczynno – błagalna w intencji mamy Jadwigi Oleszek i jej męża Jana. |
|
SOBOTA – Świętego Justyna − 01.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G3. |
8.00 |
a) Do Niepokalanego Serca NMP w intencji powołań zakonnych i misyjnych. |
|
b) Za zmarłą Hildegardę Żelazko /od sąsiadów/. |
14.00 |
BIERZMOWANIE. |
18.30 |
a) Za zmarłych Wojciecha Janoszek i rodziców z obu stron. |
|
b) Za zmarłych Paulinę i Małgorzatę Wystub z okazji urodzin, zmarłych z pokrewieństwa Wystub, Dąbek, Mrozek i Stuchlik. |
|
c) Za zmarłych brata Henryka Janocha w 1 rocznicę śmierci, mamę Wandę w 3 rocznicę śmierci, ojca Jerzego, zmarłych z rodzin Janocha, Operskalski, Wachowski, Mendyka, Ochojski, Suda i Pierchała. |
|
NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 02.06.2019 r.
|
5.15 |
Za parafian żyjących i zmarłych. |
7.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G4. |
8.30 |
a) Za zmarłych Hildegardę Ferona, rodziców i rodzeństwo. |
|
b) Za zmarłego męża Aleksa Mierzejewskiego z okazji urodzin. |
10.00 |
Za zmarłych Kazimierę Wójcicką w 1 rocznicę śmierci. |
11.30 |
a) Dziękczynno – błagalna w intencji Romana i Krystyny Kłosek w 40 rocznicę ślubu. |
|
b) Dziękczynno – błagalna w intencji Janiny w 70 rocznicę urodzin. |
|
Po Mszy Świętej chrzest: Hanna Adamska. |
17.00 |
Dziękczynno – błagalna w intencji Jolanty i Adama z okazji urodzin. |