• AccountKonto parafialne: 10 1050 1344 1000 0004 0042 7753

A A A

1. Dzisiaj przeżywamy 33 Niedzielę Zwykłą roku liturgicznego.
2. O godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w int. ustania pandemii
3. Kolekta dzisiejszej niedzieli, remontowa, przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w budynku naszego kościoła. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać! Msza św. w intencji wszystkich dobrodziejów naszego kościoła będzie odprawiona w środę o 18.30.
4. Pod chórem jest ustawiona skarbona, do której można składać ofiary przeznaczone na Papieską Fundację Pomocy Kościołowi w Potrzebie.
5. Ze względu na pandemię Msze św. szkolne są zawieszone.
6. W piątek, 20.11, o godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia, po którym w dolnym kościele będzie odprawiona Msza św.
7. W przyszłą niedzielę, przypada 22 dzień miesiąca. Msza św. w intencjach poleconych przez czcicieli św. Rity zostanie odprawiona w piątek, 20.11, o godz. 18.30.
8. W przyszłą niedzielę - ostatnią niedzielę roku liturgicznego - obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
9. Przypominamy, że w soboty po Mszy św. o godz. 8.00, z racji bezpieczeństwa i sprzątania kościoła szklane drzwi są zamykane.
10. Rodziców planujących chrzest dla swoich dzieci informujemy, że od tego miesiąca nauki przedchrzcielne, które są częścią przygotowania do chrztu będą prowadzane raz w miesiącu tzn., w sobotę przed III niedzielą miesiąca, po wieczornej Mszy. Zatem datę chrztu prosimy tak planować, by obejmowała ona uczestnictwo w tejże konferencji
11. Zachęcamy do zakupu i lektury Misjonarza i Gościa Niedzielnego.
12. W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje na rok 2021.
13. Ponieważ w tym roku nie będzie tradycyjnych odwiedzin kolędowych, informujemy, że gdyby ktoś chciał przyjąć kapłana z błogosławieństwem kolędowym to prosimy o zgłoszenie w zakrystii, na furcie klasztornej, telefonicznie lub mailowo.
14. Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli, zdrowia oraz wielu Bożych łask w rozpoczętym, nowym tygodniu. Zachęcamy do rodzinnej modlitwy różańcowej o ustanie pandemii o 20.30.