• AccountKonto parafialne: 10 1050 1344 1000 0004 0042 7753

 • Papieska intencja
  Papieska intencja

  GRUDZIEŃ 2021:

  Intencja powszechna: Katecheci


  Módlmy się za katechetów, powołanych do głoszenia Słowa Bożego — aby byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego.

 • STAŁY KONFESJONAŁ

  Stały konfesjonał jest 

  czynny od poniedziałku do piątku

  w godz. 8.00-12.00

 • Porządek mszy
  Porządek mszy

  Niedziela:
  5:15, 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (Brzeziny), 11:30, 17:00

  Dni powszednie:
  6:00, 8:00, 18:30

  NA MSZACH TRZEBA ZACHOWAĆ BEZPIECZNY ODSTĘP I  MIEĆ ZAŁOŻONĄ MASECZKĘ.

 • Nasi zmarli
  Nasi zmarli

  Wieczny odpoczynek racz  im dać Panie...

 • Adoracja Najświętszego Sakramentu
  Adoracja Najświętszego Sakramentu

  Od poniedziałku do piątku:

  od 8:30 do 18:00

 • Odwiedziny chorych

  Odwiedziny chorych odbywają się w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.

  Uwaga! Kolejne, świąteczne odwiedziny chorych odbędą się w piątek,

  17 grudnia 2021.

 • Biuro parafialne
  Biuro parafialne

  Poniedziałek:  Nieczynne
  Wtorek: 17.00-17.30
  Środa: 17.00-17.30
  Czwartek: 8.30-9.15
  Piątek: 8.30-9.15
  Sobota: Nieczynne

  Furta klasztorna:

  Poniedziałek - Piątek:   8:00-12:00 i 14:00-17:00
  Sobota: Nieczynna
 • Ochrona danych osobowych w Kościele

  W związku z wejściem w życie 25 maja 2018r. nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) odnoszących się także do Kościoła Katolickiego zapraszamy do zapoznania się z niektórymi aspektami praktycznymi.

 • Bierzmowanie
  Bierzmowanie

  Kandydaci do bierzmowania z klas ósmych mają spotkanie formacyjne w piątek (3.12) po Mszy o 18.30. 

 • Odwiedziny duszpasterskie

  Plan kolędy dla parafian, którzy zdecydują się ją przyjąć, znajduje się w stopce OGŁOSZENIA. Mieszkańców ulic, wyznaczonych na poszczególne dni, chcących przyjąć kapłana prosimy o osobiste, telefoniczne, bądź mailowe potwierdzenie. Odwiedzimy bowiem tylko te rodziny i osoby, które wcześniej w ten sposób zgłoszą zamiar przyjęcia kolędy. Zgłoszenia do 2 grudnia 2021!

A A A

1. Dzisiaj obchodzimy XIV Niedzielę Zwykłą roku liturgicznego. Do końca wakacji nie będzie niedzielnych nabożeństw popołudniowych.
2. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę będzie kolekta remontowa, którą przeznaczymy na inwestycje prowadzone w budynku naszego kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary również te, które zostają przekazane bezpośrednio na konto parafialne. Z okazji uroczystości św. Apostołów Piotr i Pawła zebraliśmy 1020 zł. na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Pieniądze te zostały przekazane na konto Kurii. Serdecznie dziękujemy.
3. Od poniedziałku do końca wakacji posługa w stałym konfesjonale będzie w godzinach 8.00-10.00.
4. W czasie miesięcy wakacyjnych (lipiec-sierpień) spotkania formacyjne w ramach grup parafialnych są zawieszone. Dzieciom i młodzieży życzmy pięknego i bezpiecznego czasu letnich wakacji. Prosimy, by nie zapominać o codziennej modlitwie i uczestnictwie w niedzielnej Eucharystii.
5. W niedzielę, 11 lipca, odbędzie się pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Zapisy i szczegóły na temat pielgrzymki (do 8 lipca) u pani Marii, której nr telefonu dostępny jest na furcie klasztornej i w zakrystii. Zachęcamy do uczestnictwa.
6. Przypominamy, że została zniesiona dyspensa od uczestnictwa w Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane. Nadal obowiązuje noszenie maseczek w kościele.
7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Najświętszej w rozpoczętym, nowym tygodniu.