• AccountKonto parafialne: 10 1050 1344 1000 0004 0042 7753

  • Papieska intencja
    Papieska intencja

    PAŹDZIERNIK 2020:

    Intencja powszechna: Misja świeckich w Kościele.

    Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół.

  • STAŁY KONFESJONAŁ

    Stały konfesjonał

    Posługa sakramentalna w ramach stałego konfesjonału jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 12.00.

  • DOKUMENTY
  • Porządek mszy
    Porządek mszy

    Niedziela:
    5:15, 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (Brzeziny), 11:30, 17:00

    Dni powszednie:
    6:00, 8:00, 18:30

    NA MSZACH TRZEBA ZACHOWAĆ BEZPIECZNY ODSTĘP I  MIEĆ ZAŁOŻONĄ MASECZKĘ.

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu
    Adoracja Najświętszego Sakramentu

    Od poniedziałku do piątku:

    od 8:30 do 18:00

     

  • Odwiedziny chorych

    Odwiedziny chorych odbywają się w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.
    W miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień) odwiedziny chorych są zawieszone.

    W pilnych przypadkach uprasza się o skontaktowanie się z duszpasterzami.

    Chorych, którzy pierwszy raz chcą odwiedzin, należy zgłosić bezpośrednio u proboszcza, wikarych lub w biurze parafialnym.

  • Biuro parafialne
    Biuro parafialne

    Poniedziałek:  Nieczynne
    Wtorek: 17.00-17.30
    Środa: 17.00-17.30
    Czwartek: 8.30-9.15
    Piątek: 8.30-9.15
    Sobota: Nieczynne

    Furta klasztorna:

    Poniedziałek - Piątek:   8:00-12:00 i 14:00-17:00
    Sobota: Nieczynna
  • Ochrona danych osobowych w Kościele

    W związku z wejściem w życie 25 maja 2018r. nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) odnoszących się także do Kościoła Katolickiego zapraszamy do zapoznania się z niektórymi aspektami praktycznymi.

  • Bierzmowanie
    Bierzmowanie

    Kandydaci do bierzmowania (klasy ponadgimnazjalne) mają spotkanie formacyjne w środę (30 września), po wieczornej Mszy św.

    Obecność jest obowiązkowa.

  • Różaniec
    Różaniec

    Nabożeństwa różańcowe w październiku:

    od poniedziałku do soboty: godz. 17.45

    w niedziele: godz. 16:15



    Serdecznie zapraszamy
    do wspólnej modlitwy!

A A A
xx

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.11.2018 r.

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian.
7.00  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłego Adama Wójcik z okazji urodzin.
8.30  a) Za zmarłych Andrzeja Borkowskiego, rodziców i zmarłych z rodzin Borkowski i Świeściak.
   b) Za zmarłego Stanisława Michalik z okazji 80 rocznicy urodzin.
10.00  a) Za zmarłą Annę Wanat – G5.
   b) Za zmarłych Hildegardę Winkler w 8 rocznicę śmierci i męża Henryka.
11.30  a) Dziękczynno- błagalna w intencji rodziny Smusz.
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Tadeusza Sosna z okazji 70 rocznicy urodzin.
17.00  Za zmarłych Danielę Widerską w 18 rocznicę śmierci i jej rodziców.
 

PONIEDZIAŁEK – 05.11.2018 r.

6.00  Za zmarłego Annę Wanat – G6.
8.00  a) Za zmarła Annę Hanak w 33 rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłych Stanisława Michalik, siostrę Helenę, rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych. 
   b) Za zmarłą Bertę Hajce w rocznicę śmierci.
   c) Za zmarłych Jana i Rozalię Masztalerz.
 

WTOREK – 06.11.2018

6.00   Za zmarłą Annę Wanat – G7.
8.00  a) Za zmarłych z rodzin Pitlok, Jarosz, Zuber, Waliczek i Annę Bąk.
   b) Za zmarłych Janusza Stanisława Szymańskiego z okazji urodzin.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłych Stanisława Myl w 5 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron i rodzeństwo.
   c) Za zmarłych Marię, Kazimierza Dzierżęga, córkę Renatę, męża Mariana.
 

ŚRODA – 07.11.2018 r.

6.00  Za zmarłych Ludwika i Hildegardę Słodczyk, zmarłych z rodzin Słodczyk i Borgowiec.
8.00  a) Dziękczynno – błagalna w intencjo O. Józefa Bzika z okazji urodzin.
   b) Za zmarłych Józefa, Antoniego Musiolik i Martę Zniszczoł.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłych z rodziny Kozłowskich i Ossowskich, Ignacego Kluska.
   c) Za zmarłą Annę Wanat – G8.
 

CZWARTEK − 08.11.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G9.
8.00  Za zmarłych Józefa Augustyn z okazji 30 rocznicy śmierci, zmarłych z rodzin Augustyn, Cinal i Kopiec. Edwarda Kocztorz, żonę Krystynę i rodziców z obu stron.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłych Zofię i Ludwika Bieniek i dusze w czyśćcu cierpiące.
   c) Za zmarłych rodziców Jadwigę i Augustyna Żok.
 

PIĄTEK – Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej − 09.11.2018 r

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G10.
8.00  a) Za zmarłego O. Rufina Halszkę SVD i jego rodziców.
   b) Za zmarłych Tadeusza i Halinę Wójcik.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłych Józefa Niemiec oraz teściów, rodziców i zmarłych z rodzin Niemiec, Ulman, Jeszka i dusze w czyśćcu cierpiące.
   c) Za zmarłych Emila Jeszka w 30 rocznicę śmierci, jego żonę Agnieszkę, jej brata Henryka, rodziców z obu stron, zmarłe pokrewieństwo, Jeszka, Buchalik i dusze w czyśćcu cierpiące.
 

SOBOTA – Świętego Leona Wielkiego − 10.11.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G11.
8.00  a) Za zmarłych Zofię i Jana Gwozdeckich.
   b) Za zmarłych męża, zmarłych z rodzin Lempa, Adamski, Czaja, pokrewieństwo i dusze czyśćcu cierpiące.
18.30  a) W intencji Ojczyzny.
   b) Za zmarłego Leona Rojek w rocznicę śmierci.
   c) Za zmarłych zalecanych.
 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.11.2018 r.

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian.
7.00  Za zmarłych zalecanych.
8.30  a) Za zmarłych Piotra Wachowskiego w rocznicę śmierci, rodziców, teściów i zmarłych krewnych.
   b) Wielkie dziękczynienie za Opatrzność Bożą nad naszym narodem i odzyskanie przez  Polskę Niepodległości po 123 latach niewoli. 
10.00  a) Za zmarłą Annę Wanat – G12.
   b) Za zmarłych Stanisława Skorupa, żonę Zofię, syna Janusza, zięcia Stefana i pokrewieństwo.
11.30  a) Dziękczynno - błagalna w intencji Ojczyzny z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. 
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Mieczysława Leśniak.
17.00  Za zmarłego Józefa Karkoszkę.