• AccountKonto parafialne: 10 1050 1344 1000 0004 0042 7753

  • Papieska intencja
    Papieska intencja

    WRZESIEŃ 2022:

    Intencja powszechna: O zniesienie kary śmierci

    Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.

     

  • SPOWIEDŹ

    Stały konfesjonał

    jest czynny od poniedziałku do piątku 

    w godz. 8.00-12.00 a także od 18.15

    Spowiedź w soboty 8.00-8.30 a także od 18.15

    Spowiedź w niedziele przed każdą Mszą

    [za wyjątkiem Mszy o 5.15]

  • Porządek mszy
    Porządek mszy

    Niedziela:
    5:15, 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (Brzeziny), 11:30, 17:00

    Dni powszednie:
    6:00, 8:00, 18:30


  • Nasi zmarli
    Nasi zmarli

    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

  • Pielgrzymka

    W sobotę, 8 października, organizujemy parafialną pielgrzymkę do sanktuarium św. Rity w Głębinowie. W drodze powrotnej nawiedzimy kościół MB Bolesnej o. Werbistów w Nysie oraz klasztor sióstr Służebnic Ducha Świętego od Wieczystej Adoracji. Następnie udamy się na Górę św. Anny gdzie, jak będzie pogoda, odprawimy Drogę Krzyżową. Planowany powrót ok. 18.00. Koszt 50 zł. Wyjazd spod dworca PKP o 7.00. Zapisy na furcie klasztornej i w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu
    Adoracja Najświętszego Sakramentu

    Wieczysta Adoracja

    od poniedziałku do piątku

    w godz. 8.30-18.00

  • Odwiedziny chorych

    Odwiedziny chorych odbywają się w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.

    Uwaga! Kolejne odwiedziny chorych odbędą się w piątek,

    7 października 2022.

  • Msze Fatimskie

    Msze św. Fatimskie odprawiane są w każdy

    13 dzień miesiąca

    (za wyjątkiem niedziel).

    Porządek: 11.30 różaniec, 12.00 Msza św.;

    po Mszy nabożeństwo.

    Serdecznie zapraszamy!

  • Biuro parafialne
    Biuro parafialne

    Poniedziałek:  Nieczynne
    Wtorek: 17.00-17.30
    Środa: 17.00-17.30
    Czwartek: 8.30-9.15
    Piątek: 8.30-9.15
    Sobota: Nieczynne

    Furta klasztorna:

    Poniedziałek - Piątek:   8:00-12:00 i 14:00-17:00
    Sobota: Nieczynna
  • św. Rita
    św. Rita

    Dzień św. Rity jest celebrowany w każdy 22 dzień miesiąca (za wyjątkiem niedziel)

    Porządek: 18.00 nabożeństwo ku czci św. Rity z czytaniem wybranych losowo poleconych intencji i podziękowań.

    18.30 Msza św. w intencjach czcicieli św. Rity złożonych do skarbony ustawionej przed obrazem św. Rity.

    Serdecznie zapraszamy!

    Najbliższy Dzień św. Rity - 22 lipca (piątek)

  • Ochrona danych osobowych w Kościele

    W związku z wejściem w życie 25 maja 2018r. nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) odnoszących się także do Kościoła Katolickiego zapraszamy do zapoznania się z niektórymi aspektami praktycznymi.

A A A
xx

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.11.2018 r.

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian.
7.00  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłego Adama Wójcik z okazji urodzin.
8.30  a) Za zmarłych Andrzeja Borkowskiego, rodziców i zmarłych z rodzin Borkowski i Świeściak.
   b) Za zmarłego Stanisława Michalik z okazji 80 rocznicy urodzin.
10.00  a) Za zmarłą Annę Wanat – G5.
   b) Za zmarłych Hildegardę Winkler w 8 rocznicę śmierci i męża Henryka.
11.30  a) Dziękczynno- błagalna w intencji rodziny Smusz.
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Tadeusza Sosna z okazji 70 rocznicy urodzin.
17.00  Za zmarłych Danielę Widerską w 18 rocznicę śmierci i jej rodziców.
 

PONIEDZIAŁEK – 05.11.2018 r.

6.00  Za zmarłego Annę Wanat – G6.
8.00  a) Za zmarła Annę Hanak w 33 rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłych Stanisława Michalik, siostrę Helenę, rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych. 
   b) Za zmarłą Bertę Hajce w rocznicę śmierci.
   c) Za zmarłych Jana i Rozalię Masztalerz.
 

WTOREK – 06.11.2018

6.00   Za zmarłą Annę Wanat – G7.
8.00  a) Za zmarłych z rodzin Pitlok, Jarosz, Zuber, Waliczek i Annę Bąk.
   b) Za zmarłych Janusza Stanisława Szymańskiego z okazji urodzin.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłych Stanisława Myl w 5 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron i rodzeństwo.
   c) Za zmarłych Marię, Kazimierza Dzierżęga, córkę Renatę, męża Mariana.
 

ŚRODA – 07.11.2018 r.

6.00  Za zmarłych Ludwika i Hildegardę Słodczyk, zmarłych z rodzin Słodczyk i Borgowiec.
8.00  a) Dziękczynno – błagalna w intencjo O. Józefa Bzika z okazji urodzin.
   b) Za zmarłych Józefa, Antoniego Musiolik i Martę Zniszczoł.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłych z rodziny Kozłowskich i Ossowskich, Ignacego Kluska.
   c) Za zmarłą Annę Wanat – G8.
 

CZWARTEK − 08.11.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G9.
8.00  Za zmarłych Józefa Augustyn z okazji 30 rocznicy śmierci, zmarłych z rodzin Augustyn, Cinal i Kopiec. Edwarda Kocztorz, żonę Krystynę i rodziców z obu stron.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłych Zofię i Ludwika Bieniek i dusze w czyśćcu cierpiące.
   c) Za zmarłych rodziców Jadwigę i Augustyna Żok.
 

PIĄTEK – Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej − 09.11.2018 r

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G10.
8.00  a) Za zmarłego O. Rufina Halszkę SVD i jego rodziców.
   b) Za zmarłych Tadeusza i Halinę Wójcik.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłych Józefa Niemiec oraz teściów, rodziców i zmarłych z rodzin Niemiec, Ulman, Jeszka i dusze w czyśćcu cierpiące.
   c) Za zmarłych Emila Jeszka w 30 rocznicę śmierci, jego żonę Agnieszkę, jej brata Henryka, rodziców z obu stron, zmarłe pokrewieństwo, Jeszka, Buchalik i dusze w czyśćcu cierpiące.
 

SOBOTA – Świętego Leona Wielkiego − 10.11.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G11.
8.00  a) Za zmarłych Zofię i Jana Gwozdeckich.
   b) Za zmarłych męża, zmarłych z rodzin Lempa, Adamski, Czaja, pokrewieństwo i dusze czyśćcu cierpiące.
18.30  a) W intencji Ojczyzny.
   b) Za zmarłego Leona Rojek w rocznicę śmierci.
   c) Za zmarłych zalecanych.
 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.11.2018 r.

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian.
7.00  Za zmarłych zalecanych.
8.30  a) Za zmarłych Piotra Wachowskiego w rocznicę śmierci, rodziców, teściów i zmarłych krewnych.
   b) Wielkie dziękczynienie za Opatrzność Bożą nad naszym narodem i odzyskanie przez  Polskę Niepodległości po 123 latach niewoli. 
10.00  a) Za zmarłą Annę Wanat – G12.
   b) Za zmarłych Stanisława Skorupa, żonę Zofię, syna Janusza, zięcia Stefana i pokrewieństwo.
11.30  a) Dziękczynno - błagalna w intencji Ojczyzny z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. 
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Mieczysława Leśniak.
17.00  Za zmarłego Józefa Karkoszkę.