xx |
XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2019 r.
|
5.15 |
Dziękczynno – błagalna w intencji Bogdana Gruszka w 50 rocznicę urodzin. |
7.00 |
Za zmarłego Jana Orzeł. |
8.30 |
a) Za zmarłego Edwarda Wałach. |
|
b) Za zmarłego Czesława Jordan. |
10.00 |
a) Za zmarłą Hildegardę Żelazko – 25. |
|
b) Za zmarłą Martę Filec w 12 rocznicę śmierci. |
11.30 |
a) Dziękczynno – błagalna w intencji Anny i Leonarda Bober w 40 rocznicę ślubu. |
|
Roczek: Anna Smusz. |
17.00 |
a) Za zmarłego Czesława Pardo. |
|
b) Za zmarłego Wincentego Łukoszczyk w 9 rocznicę śmierci. |
|
PONIEDZIAŁEK – Świętego Jana Chrzciciela − 24.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G26. |
8.00 |
a) W intencji O. Proboszcza z okazji imienin o dary Ducha Świętego. |
|
b) Za zmarłych Janinę z okazji imienin, jej rodziców Stefana i Marię Leszczyńskich, rodzeństwo Helenę, Zygmunta i Tadeusza. |
16.00 |
W intencji żyjących i zmarłych członków Róż Różańcowych. |
18.30 |
a) Za zmarłą Helenę Grochla w rocznicę śmierci. |
|
b) Za zmarłego Piotra Wolny w 1 rocznicę śmierci. |
|
WTOREK − 25.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G27. |
8.00 |
a) Dziękczynno – błagalna w intencji rodziny Dwojakowskich. |
|
b) Za zmarłych Marię Pierchała, męża Alojzego i córkę Lidię. |
18.30 |
a) Za zmarłą Helenę Brachmańską w rocznicę urodzin. |
|
b) Za zmarłego Stanisława Guziak /od rodzin Urbaczka i Sikora z Istebnej/. |
|
ŚRODA − 26.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G28. |
8.00 |
a) Za zmarłych Bertę Zając, brata Alfreda, bratową, rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące. |
|
b) Za dusze w czyśćcu cierpiące. |
|
c) W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, duchowieństwa, wszystkich dzieł powstałych przy Radiu Maryja i TV Trwam, za żyjących i zmarłych dobrodziejów. |
18.30 |
a) Za zmarłą Annę Pyszny z okazji urodzin. |
|
b) Za zmarłych Marię Pierchała, męża Alojzego i córkę Lidię. |
|
CZWARTEK − 27.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G29. |
8.00 |
a) Za zmarłych Marię Pierchała, męża Alojzego i córkę Lidię. |
|
b) Dziękczynno – błagalna w intencji rodziny Dwojakowskich. |
18.30 |
a) Za zmarłych Wiktora Chroboczek, syna Jacka i rodziców. |
|
b) Za zmarłych Łucję i Teodora szala, syna Piotra, Annę i Emila Juraszczyk, zmarłych z pokrewieństwa Szala, Pawlas, Juraszczyk i Krajczyk. |
|
PIĄTEK – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa − 28.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłą Hildegardę Żelazko – G30. |
8.00 |
a) Dziękczynno – błagalna w intencji rodziny Smołkowskich. |
|
b) Za zmarłych Marię Pierchała, męża Alojzego i córkę Lidię. |
18.30 |
a) Za zmarłą Danutę Mróz w 16 rocznicę śmierci. |
|
b) Za zmarłych Łucję i Jozefa Herba. |
|
c) Za zmarłych Władysława z okazji imienin oraz rodziców z obu stron. |
|
SOBOTA – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła − 29.06.2019 r.
|
6.00 |
Za zmarłych Annę i Antoniego Konsek, synów Dominika, Karola i Józefa, córkę Franciszkę oraz Alfreda Gruszka, syna Mariana. |
8.00 |
Za zmarłą Annę Czaska /od Zosi i Edwarda/. |
12.00 |
Ślub: Adam Wronka i Wiktoria Dmitrzak. |
18.30 |
a) Za zmarłych Romana Sliż, jego żonę, rodziców z obu stron, zmarłych z rodzin Kopczyński, Stępień, Pyszny, Nalepa. |
|
b) Za zmarłych Piotra Wachowskiego w rocznicę urodzin, rodziców, teściów i krewnych. |
|
c) Dziękczynno – błagalna w intencji Aleksandry i Janusza Zawisz w 20 rocznicę ślubu. |
|
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2019 r.
|
5.15 |
Dziękczynno – błagalna w intencji wnuka Marcina w 18 rocznicę urodzin /od dziadków Doroty i Alfreda/. |
7.00 |
Dziękczynno – błagalna w intencji Stefanii Magiera. |
8.30 |
Za zmarłych Adama Soczek w 9 r. śmierci, rodziców z obu stron i rodzeństwo. |
10.00 |
Dziękczynno – błagalna w intencji Piotra i Pawła w 18 rocznicę urodzin. |
11.30 |
MSZA ŚWIĘTA PRYMICYJNA O. Pawła Dudzika SJ. |
|
a) Dziękczynno – błagalna w intencji Agnieszki i Adama w 35 rocznicę ślubu i całej rodziny. |
|
b) Dziękczynno – błagalna w intencji Elżbiety i Teodora w 45 rocznicę ślubu. |
17.00 |
Za zmarłych Adriana Rojek w 15 rocznicę śmierci. |