• AccountKonto parafialne: 10 1050 1344 1000 0004 0042 7753

A A A

1. O godz. 16.15 zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe.
2. Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna Tydzień Misyjny. Kolekta jest przeznaczona na misje. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na bieżące potrzeby naszego kościoła. Tydzień temu na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 2200 zł i 110 Euro. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!
3. We wtorek obchodzimy uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św.
4. W środę, po wieczornej Mszy św., odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
5. W czwartek, zostanie odprawiona Msza św. w int. poleconych za wstawiennictwem św. Rity.
6. W czwartek, o 18.30 Msza św. a potem spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas 8.
7. W piątek, o 18.45, w bazylice św. Antoniego będzie próba przed bierzmowaniem oraz okazja do spowiedzi św.
8. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe odprawiamy w tygodniu o 17.45 a w niedziele o 16.15.
9. W piątek o godz. 17.00 dzieci zapraszamy do dolnego kościoła na Mszę św. szkolną.
10. Przypominamy i zapraszamy na spotkanie Dzieci Marii w piątek o godz. 16.00 natomiast ministrantów w sobotę o 10.00.
11. Prosimy, by nie zapominać o zachowaniu bezpiecznego dystansu w kościele oraz o zakładaniu maseczek. Prosimy wiernych, by przed przyjęciem komunii św. do ust lub na rękę przyklęknąć na jedno kolano. Niech będzie to wyrazem naszego głębokiego szacunku i czci wobec Najśw. Sakramentu.
12. W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje na rok 2021.
13. Zbliża się listopad, w którym będziemy codziennie odprawiać Mszę św. za zmarłych poleconych. Stosowne formularze są wyłożone pod chórem. Zainteresowanych prosimy, by je czytelnie wypełnić i składać w zakrystii lub na furcie klasztornej.
14. Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli oraz wielu Bożych łask w rozpoczętym, nowym tygodniu.