• AccountKonto parafialne: 10 1050 1344 1000 0004 0042 7753

A A A
xx

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.08.2018 r.

5.15  Za parafian żyjących i zmarłych. 
7.00  Za zmarłych Edwarda Łojek, zmarłych z rodzin Łojek, Urbanik, Frąckowiak, Cierniak.
8.30  Za zmarłych Annę i Engelberta – 6.
10.00  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Anny Karwat w 85 rocznicę urodzin.
   b) Za zmarłą Różę Chrząszcz w rocznicę śmierci.
11.30  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Ireny w 80 rocznicę urodzin.
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Tomasza w 40 rocznicę urodzin i Dawida w 18 rocznicę urodzin
   Po Mszy Świętej chrzest: Antoni Bury i Mikołaj Filec. 
17.00  Za zmarłą Danielę Skrzypek z okazji urodzin. 
 

PONIEDZIAŁEK − PRZEMIENIENIE PAŃSKIE – 06.08.2018 r.

6.00  Za zmarłych Annę i Engelberta – 7.
8.00  a) Grupa Miłosierdzia: Za Polskę – z dziękczynieniem za wszelkie dobre przemiany zachodzące w naszej Ojczyźnie. 
   b) Za zmarłych Krystynę Szymura, Henryka i Wiesława Jastrzębskich. 
18.30  a) Za zmarłego Edwarda Bednarczyk w 2 rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłego Wiktora Ficek w 9 rocznicę śmierci. 
 

WTOREK − 07.08.2018 r.

6.00  Za zmarłych Annę i Engelberta – 8.
8.00  a) Za zmarłego Czesławą Parolo w 5 rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłego Maksymiliana Wypler.
18.30  a) Za zmarłych rodziców w rocznicę urodzin Agnieszkę i Emila Jeszka, Józefa Niemiec, Stanisława Buchalika oraz dusze w czyśćcu cierpiące. 
   b) Za zmarłego Tadeusza Stępień w 70 rocznicę urodzin.
   c) Za dusze w czyśćcu cierpiące. 
 

ŚRODA – Świętego Dominika – 08.08.2018 r.

6.00  Za zmarłych Annę i Engelberta – 9.
8.00  a) Za zmarłą Joannę Skaba z okazji urodzin. 
   b) Za zmarłych Helenę, Henryka i Tadeusza Kowalskich. 
18.30  a) Za dusze w czyśćcu cierpiące. 
   b) Za zmarłych rodziców Felicję i Maksymiliana Zielonka, zmarłych z rodzin Stąpor i Zielonka. 
 

CZWARTEK – Świętej Teresy Benedykty od Krzyża -  09.08.2018 r.

6.00  Za zmarłych Annę i Engelberta – 10.
8.00  a) Za zmarłych Marię Palowski, siostrę Hildegardę, rodziców i rodzeństwo. 
   b) Za zmarłych Marię Oderman, męża Maksymiliana ich dzieci i dusze w czyśćcu cierpiące. 
18.30  a) Za dusze w czyśćcu cierpiące. 
   b) Za zmarłych Romana Pleszewskiego, rodziców, siostry Irenę i Jadwigę.  
 

PIĄTEK – Świętego Wawrzyńca − 10.08.2018 r.

6.00  Za zmarłych Annę i Engelberta – 11.
8.00  a) Za zmarłych Helenę i Teofila Piszczelok oraz Łucję i Józefa Walek.
   b) Za zmarłego Maksymiliana Wypler.
18.30  a) W intencji Ojczyzny.
   b) Za dusze w czyśćcu cierpiące. 
 

SOBOTA – Świętej Klary  − 11.08.2018 r.

6.00  Za zmarłych Annę i Engelberta – 12.
8.00  a) Za zmarłych męża Eugeniusza, jego rodziców Franciszka i Elżbietę Orlik oraz rodziców Wacława i Czesławę Młynarski.
   b) Za zmarłych Waltera Piontek w 2 rocznicę śmierci, matkę Gertrudę, teściów Janinę i Alfonsa Łeppek.
18.30  a) Za zmarłych Elżbietę i Marię Przeliorz w 20 rocznicę śmierci, Alojzego Przeliorz, Gertrudę i Jana Piełka, zmarłych z rodzin Przeliorz, Piełka, Kloch oraz dusze w czyśćcu cierpiące. 
   b) Za zmarłą Gertrudę Sobik.
 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.08.2018 r.

5.15  Za zmarłych Magdalenę, Danutę, Augustyna Kluczniok.
7.00  Za zmarłych Annę i Engelberta – 13.
8.30  Za zmarłych Leona Malinę i żonę Martę.
10.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Róży w 80 rocznicę urodzin.
11.30  Dziękczynno – błagalna w intencji i Teresy i Stefana w 45 rocznicę ślubu.
   Po Mszy Świętej roczek: Hanna Navratil
17.00  Za zmarłych Praksedę Widerską w 6 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin Szolc, Michalski, Widerski.