• Różaniec
    Różaniec

    Nabożeństwa różańcowe w październiku:

    od poniedziałku do soboty: godz. 18.00

    w niedziele: godz. 16:30



    Serdecznie zapraszamy
    do wspólnej modlitwy!

  • Papieska intencja
    Papieska intencja

    PAŹDZIERNIK 2019:

    Intencja ewangelizacyjna: o Ducha Świętego.

    Aby tchnienie Ducha Świętego zrodziło nową misyjną ”wiosnę” w Kościele.

  • Porządek mszy

    Niedziela:
    5:15, 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (Brzeziny), 11:30, 17:00

    Dni powszednie:
    6:00, 8:00, 18:30

    Msze dodatkowe w tygodniu:
    W pierwszy piątek: godz. 17.00
    W trzecią środę:  godz. 15.00
    W trzeci piątek:  godz. 15.00

  • Spowiedź

    Od poniedziałku - piątku (do 16.VI):
    od 8.00 - 12.00 (stały konfesjonał)
    od 18.00 - 18.30

    Od poniedziałku - piątku (od 17.VI - 31.VIII):
    od 8.00 - 10.00 (stały konfesjonał)
    od 18.00 - 18.30

    W sobotę:
    od 8.00 - 8.30 i od 18.00 - 18.30

    W niedzielę:
    pół godziny przed mszą św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 17.00

    W niedziele i świętą nie spowiadamy podczas mszy świętych!

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu
    Adoracja Najświętszego Sakramentu

    Od poniedziałku do piątku:

    od 8:30 do 18:30

     

  • Odwiedziny chorych

    Odwiedziny chorych odbywają się w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.

    Chorych, którzy pierwszy raz chcą odwiedzin, należy zgłosić bezpośrednio u proboszcza, wikarych lub w biurze parafialnym.

  • Biuro parafialne
    Poniedziałek:  Nieczynne
    Wtorek: 16.00-17.30
    Środa: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Czwartek: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Piątek: 8.30-9.00
    Sobota: Nieczynne

    Furta klasztorna:

    Poniedziałek - Piątek:   8:00-12:00 i 14:00-17:00
    Sobota: 8:00-12:00

  • Caritas parafialny
    Caritas parafialny

    Osoby potrzebujące używaną odzież mogą zgłaszać się do parafialnego oddziału CARITAS czynnego:

    • w środy od godz. 9.00 – 10.00
    • w I czwartek miesiąca od godz. 16.00 – 17.00.
  • Ochrona danych osobowych w Kościele

    W związku z wejściem w życie 25 maja 2018r. nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) odnoszących się także do Kościoła Katolickiego zapraszamy do zapoznania się z niektórymi aspektami praktycznymi.

A A A
xx

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.07.2019 r.

5.15  Za parafian żyjących i zmarłych.
7.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Urszuli i Herberta Holeczki w 40 rocznicę ślubu.
8.30  Za zmarłego Emanuela Zdrzałek – G21.
10.00  a) Za zmarłych Kazimierę Kukla w rocznicę śmierci, męża Michała, zmarłych z rodzin Kuklów i Jankowskich. 
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Joanny z okazji 45 rocznicy Chrztu Świętego /od matki chrzestnej/.
11.30  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Marty Zimończyk w 85 rocznicę urodzin i Boże błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami.
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Jana w 75 rocznice urodzin, Magdaleny w 35 rocznicę urodzin.
   c) Chrzest Święty: Wojciech Gąsiorkiewicz.
17.00  a) Dziękczynno – błagalna w intencji wnuków i ich rodzin.
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Dominiki Brzoza w 18 rocznicę urodzin.
 

PONIEDZIAŁEK – Świętej Marii Magdaleny − 22.07.2019 r.

6.00  Za zmarłego Emanuela Zdrzałek – G22.
8.00  Za zmarłych Innocentego Małek, brata Albina, siostrę Urszulę oraz rodziców Waleskę i Teofila.
18.30  Za zmarłych Grażynę w 3 rocznicę śmierci i Joachima w 6 rocznicę śmierci – Czerner oraz  zmarłych z rodzin z obu stron. 
 

WTOREK – Świętej Brygidy − 23.07.2019 r.

6.00  Za zmarłego Emanuela Zdrzałek – G23.
8.00  a) Za zmarłych siostrę Teresę i rodzeństwo.
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Krystyny Brzyszkowskiej w 70 rocznicę urodzin.
18.30  Za zmarłych Romana Kania, żonę Anielę na pamiątkę urodzin.
 

ŚRODA – Świętej Kingi − 24.07.2019 r.

6.00  Za zmarłego Emanuela Zdrzałek – G24.
8.00  a) Za zmarłych Jerzego Zawadzkiego, rodziców, brata, bratowe, szwagra, siostrzeńca, Różę Wypenda i pokrewieństwo.
   b) Za zmarłych Martę i Henryka Szweda, Emilię i Józefa Płaczek, Marię i Stefana Bielich i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.30  Za zmarłego Czesława Pardo w 6 rocznicę śmierci.
 

CZWARTEK – Świętego Jakuba Apostoła − 25.07.2019 r.

6.00  Za zmarłego Emanuela Zdrzałek – G25.
8.00  a) Za zmarłych Stanisława Dudzik, rodziców, siostrę i brata.
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Ireny Skalba w 85 rocznicę urodzin.
18.30  Za zmarłych Krystynę Grad i zmarłych z rodzin Piątek i Grad.
 

PIĄTEK – Świętych Joachima i Anny − 26.07.2019 r.

6.00  Za zmarłego Emanuela Zdrzałek – G26.
8.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Helmiego z okazji urodzin.
18.30  a) Za zmarłych Annę i Henryka Widerskich.
   b) Dziękczynno – błagalna w intencji Anny w Dniu Imienin.
 

SOBOTA − 27.07.2019 r.

6.00  Za zmarłego Emanuela Zdrzałek – G27.
8.00  Za zmarłych Eleonorę i Bolesława Frelich, syna Edmunda, synowe Zofię i Łucję.
18.30  a) Za zmarłego Czesława Zimończyk w 1 rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłych Halinę Morawską, jej męża, rodziców i dziadków.
   c) Za zmarłych Bernadetę Szymała w 5 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, zmarłych z rodzin Szymała, Stajer, Gąsior, Kołodziej, Banaś, Spławiński oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.07.2019 r.

5.15  Za zmarłych Jadwigę i Jana Graczyk, Władysławę i Franciszka Wolny.
7.00  Za zmarłego Emanuela Zdrzałek – G28.
8.30  Za zmarła Anastazję Paszek.
10.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Haliny Trytek w 60 rocznicę urodzin /od dzieci i wnuczek/.
11.30  Za parafian żyjących i zmarłych.
17.00  Za zmarłych Wiktora Grzonka, żonę Irenę i syna Ryszarda.