• Spowiedź przedświąteczna
    Spowiedź przedświąteczna

    Od poniedziałku do soboty:

    8.00 - 12.00 i 16.00 - 18.30.

     

    W poniedziałek 24.XII od 8.00 do 12.00.

  • Odwiedziny duszpasterskie

    Odwiedziny duszpasterskie w Naszej Parafii po Nowym Roku !!!

    Szczegółowy plan kolędy dostępny jest tutaj.

  • Porządek mszy

    Niedziela:
    5:15, 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (Brzeziny), 11:30, 17:00

    Dni powszednie:
    6:00, 8:00, 18:30

    Msze dodatkowe w tygodniu:
    W pierwszy piątek: godz. 17.00
    W trzecią środę:  godz. 15.00
    W trzeci piątek:  godz. 15.00

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu
    Adoracja Najświętszego Sakramentu

    Od poniedziałku do piątku

    od 8:30 do 18:30

     

  • Biuro parafialne
    Poniedziałek:  Nieczynne
    Wtorek: 16.00-17.30
    Środa: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Czwartek: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Piątek: 8.30-9.00
    Sobota: Nieczynne

    Furta klasztorna:

    Poniedziałek - Piątek:   8:00-12:00 i 14:00-17:00
    Sobota: 8:00-12:00

  • Ochrona danych osobowych w Kościele

    W związku z wejściem w życie 25 maja 2018r. nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) odnoszących się także do Kościoła Katolickiego zapraszamy do zapoznania się z niektórymi aspektami praktycznymi.

A A A
xx

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.11.2018 r

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian.
7.00  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłą Annę Wanat – G12.
8.30  Dziękczynno-błagalna w intencji Brygidy i Tomasza Rutkowskich w 25 rocznicę ślubu.
10.00  a) Za zmarłą Różę Jordan. 
   b) Za zmarłego Kazimierza Szczerbowskiego w rocznicę śmierci.
11.30  a) Dziękczynno- błagalna w intencji Elżbiety Doliba w 90 rocznicę urodzin.
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Piotra w 55 rocznicę urodzin.
   c) CHRZTY: Szymon Tomasz Burda; Natalia Sibirska; ROCZKI: Artur Nadgórski; Alicja Holona.
17.00  Za zmarłego Kazimierza Krupa w 1 rocznicę śmierci. 
 

PONIEDZIAŁEK – 19.11.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G20.
8.00  a) W intencji SVD.
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Adama Nowakowskiego w 70 rocznicę urodzin.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłego Ryszarda Pawłuszka. 
 

WTOREK – Świętego Rafała Kalinowskiego −  20.11.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G21.
8.00  Za zmarłych rodziców Barbarę i Jana Piontek, ich córki Helenę i Gertrudę, Antoniego Wolnik, jego rodziców Karolinę i Augusta. 
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłą Helenę Kosmala w 3 rocznicę śmierci.
 

ŚRODA – Ofiarowanie NMP − 21.11.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G22.
8.00  Za zmarłych Konstantego Wawroszek, córkę Grażynę i rodziców z obu stron. 
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłych Teodora Skiba, żonę Marię, rodziców i teściów oraz siostrę Bertę.
 

CZWARTEK – Świętej Cecylii − 22.11.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G23.
8.00  Dziękczynno- błagalna w intencji Piotra w 55 rocznicę urodzin. 
18.30  a) Za zmarłych zalecanych. 
   b) Za zmarłych Mieczysława Szarpak, rodziców z obojga stron i rodzeństwo.
   c) Za zmarłych Cecylie Kapusto, męża Tadeusza i siostrę Elżbietę. 
 

PIĄTEK − 23.11.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G24.
8.00  Za zmarłą Barbarę Skapczyk.
18.30  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłych Gerarda Baron na pamiątkę urodzin.
   c) Za zmarłych Pawła i Marie Hartman i syna Rufina. 
 

SOBOTA – Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy − 24.11.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G25.
8.00  Za zmarłych Jerzego Bober w rocznicę śmierci, żonę Stefanię i zmarłych z rodziny Hulbój i Korzeniowskich i Smołka.
18.30  a) Za zmarłego Krystiana Urbańczyk w 20 rocznicę śmierci. 
   b) Za zmarłego Henryka Cieślik w 21 rocznicę śmierci.
   c) Za zmarłych zalecanych.
 

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 25.11.2018 r.

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian.
7.00  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłą Annę Wanat – G26.
8.30  a) Dziękczynno-błagalna Chrystusowi Królowi, aby Jego Królestwo panowało w każdej duszy – Grupa Miłosierdzia.
   b) Za zmarłych Gerarda Bańczyk, rodziców z obu stron, zmarłych z rodzin Pająk, Dzierżęga i Dusza.
10.00  a) W intencji Anety i Wojciecha z okazji urodzin. 
   b) Za zmarłych Elfrydę i Józefa Suchy i zięcia Arkadiusza.
11.30  Dziękczynno- błagalna w intencji Katarzyny i Tomasza w 30 rocznicę urodzin.
   Po Mszy św. chrzest Maja Machulik
17.00  Za zmarłego Bronisława Rduch w 10 rocznicę śmierci.