• Odwiedziny duszpasterskie
    Odwiedziny duszpasterskie

    Odwiedziny duszpasterskie w Naszej Parafii po Nowym Roku !!!

    Szczegółowy plan kolędy będzie wkrótce dostępny.

  • Porządek mszy

    Niedziela:
    5:15, 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (Brzeziny), 11:30, 17:00

    Dni powszednie:
    6:00, 8:00, 18:30

    Msze dodatkowe w tygodniu:
    W pierwszy piątek: godz. 17.00
    W trzecią środę:  godz. 15.00
    W trzeci piątek:  godz. 15.00

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu
    Adoracja Najświętszego Sakramentu

    Od poniedziałku do piątku

    od 8:30 do 18:30

     

  • Spowiedź

    Od poniedziałku - piątku:
    od 8.00 - 12.00 (stały konfesjonał)
    od 18.00 - 18.30

    W sobotę:
    od 8.00 - 8.30 i od 18.00 - 18.30

    W niedzielę:
    pół godziny przed mszą św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 17.00

    W niedziele i świętą nie spowiadamy podczas mszy świętych!

  • Odwiedziny chorych

    Odwiedziny chorych odbywają się w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.

    Chorych, którzy pierwszy raz chcą odwiedzin, należy zgłosić bezpośrednio u proboszcza, wikarych lub w biurze parafialnym.

  • Biuro parafialne
    Poniedziałek:  Nieczynne
    Wtorek: 16.00-17.30
    Środa: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Czwartek: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Piątek: 8.30-9.00
    Sobota: Nieczynne

    Furta klasztorna:

    Poniedziałek - Piątek:   8:00-12:00 i 14:00-17:00
    Sobota: 8:00-12:00

  • Ochrona danych osobowych w Kościele

    W związku z wejściem w życie 25 maja 2018r. nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) odnoszących się także do Kościoła Katolickiego zapraszamy do zapoznania się z niektórymi aspektami praktycznymi.

A A A
xx

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.10.2018 r.

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian.
7.00  a) Za zmarłego Andrzeja Prudel – G28.
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /27/.
8.30  a) Za zmarłych Waldemara i Irenę Skorupa.
   b) Za zmarłych Joachima i Marię Brachmańskich.
10.00  Dziękczynno- błagalna w intencji Wandy Lasończyk w 2 rocznicę urodzin.
11.30  a) Dziękczynno- błagalna w intencji Anny i Antoniego Pierchała w 60 rocznicę ślubu. 
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Joanny i Tomasza Śliwińskich w 25 rocznicę ślubu.
17.00  Za zmarłego Jana Seweryn w 8 rocznicę śmierci.
 

PONIEDZIAŁEK − 29.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G29.
8.00  Za zmarłą Kornelie Dziwoki w 17 rocznicę śmierci. 
18.30  a) Za zmarłych Julię Tobiasz, córkę Janinę, zięcia Jerzego i pokrewieństwo. 
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Zbigniewa i Emilii w rocznicę urodzin.
   c) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /28/
 

WTOREK – Rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego w Katowicach − 30.10.2018

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G30.
8.00  Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /29/.
18.30  a) Za zmarłego Karola Gołczyk.
   b) Za zmarłego Bronisława Bzdyrę w 2 rocznicę śmierci, żonę Mariannę, syna Jana, rodziców z obojga stron, Lucynę i Stanisława Żurek.
   c) Za zmarłego Rufina Hartman w 9 rocznicę śmierci. 
 

ŚRODA − 31.10.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G1.
8.00  a) Za zmarłego Jerzego Słupik /od sąsiadów z ul. Dworcowej 5/.
   b) W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, duchowieństwa i wszystkich dzieł powstałych przy Radiu Maryja i Telewizji Trwam, za żyjących i zmarłych ofiarodawców.
18.30  a) Za zmarła Annę Nowak.
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /30/.
   c) Za zmarłego Wiesława Dunin.
 

CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH −  01.11.2018 r.

5.15  Za zmarłych zalecanych.
7.00  Za zmarłych Jana i Paulinę Kiepas.
8.30  a) Za zmarłych Edwarda Kocztorz, żonę Krystynę i rodziców z obu stron. 
   b) Za zmarłą Annę Wanat – G2.
10.00  a) W intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
   b) Za zmarłych rodziców Jana i Janę Forczmańskich, Mariannę i Aleksandra Kołodziejskich, Henryka Markiewkę i zmarłych z rodzin z obu stron.
11.30  Za parafian żyjących i zmarłych.
17.00  Za zmarłego Leona Fajkis.
 

PIĄTEK –WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH – 02.11.2018 r

6.00  Za zmarłych Współbraci SVD.
8.00  a) Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. 
   b) Za zmarłą Jadwigę Jarosz. 
10.00  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłych Pawła Kuśka, żony Zofię i Annę, zmarłych z rodzin Kuśka, Kempny i Soroka. 
18.30  a) Za zmarłego Tadeusza Jordan.
   b) Za zmarłych Józefa Przybysławskiego, rodziców z obu stron i rodzeństwo.
   c) Za zmarłą Annę Wanat – G3.
 

SOBOTA − 03.11.2018 r.

6.00  Za zmarłą Annę Wanat – G4.
8.00  a) Do Niepokalanego Serca NMP w intencji powołanych. 
   b) Za zmarłego Daniela Kosztyrę w 1 rocznicę śmierci.
   c) Za zmarłych zalecanych.
18.30  a) Dziękczynno- błagalna w intencji Moniki w 45 rocznicę urodzin.
   b) Za zmarłych rodziców z obu stron, Wawrzyńca i Franciszkę Kostka, Walentego i Marię Watras, Irenę Gołąbek, dusze w czyśćcu cierpiące.
 

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.11.2018 r.

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian.
7.00  a) Za zmarłych zalecanych.
   b) Za zmarłego Adama Wójcik z okazji urodzin. 
8.30  a) Za zmarłych Andrzeja Borkowskiego, rodziców i zmarłych z rodzin Borkowski i Świeściak.
   b) Za zmarłego Stanisława Michalik z okazji 80 rocznicy urodzin.
10.00  Za zmarłą Annę Wanat – G5.
   Za zmarłych Hildegardę Winkler w 8 rocznicę śmierci i męża Henryka.
11.30  a) Dziękczynno- błagalna w intencji rodziny Smusz.
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Tadeusza Sosna z okazji 70 rocznicy urodzin.
17.00  Za zmarłych Danielę Widerską w 18 rocznicę śmierci i jej rodziców.