• Porządek mszy

    Niedziela:
    5:15, 7:00, 8:30, 10:00, 10:00 (Brzeziny), 11:30, 17:00

    Dni powszednie:
    6:00, 8:00, 18:30

    Msze dodatkowe w tygodniu:
    W pierwszy piątek: godz. 17.00
    W trzecią środę:  godz. 15.00
    W trzeci piątek:  godz. 15.00

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu
    Adoracja Najświętszego Sakramentu

    Od poniedziałku do piątku

    od 8:30 do 18:30

     

  • Spowiedź

    Od poniedziałku - piątku:
    od 8.00 - 12.00 (stały konfesjonał)
    od 18.00 - 18.30

    W sobotę:
    od 8.00 - 8.30 i od 18.00 - 18.30

    W niedzielę:
    pół godziny przed mszą św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 17.00

    W niedziele i świętą nie spowiadamy podczas mszy świętych!

  • Odwiedziny chorych

    Odwiedziny chorych odbywają się w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.

    Chorych, którzy pierwszy raz chcą odwiedzin, należy zgłosić bezpośrednio u proboszcza, wikarych lub w biurze parafialnym.

  • Biuro parafialne
    Poniedziałek:  Nieczynne
    Wtorek: 16.00-17.30
    Środa: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Czwartek: 8.30-9.00 i 17.00-17.30
    Piątek: 8.30-9.00
    Sobota: Nieczynne

    Furta klasztorna:

    Poniedziałek - Piątek:   8:00-12:00 i 14:00-17:00
    Sobota: 8:00-12:00

  • Ochrona danych osobowych w Kościele

    W związku z wejściem w życie 25 maja 2018r. nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) odnoszących się także do Kościoła Katolickiego zapraszamy do zapoznania się z niektórymi aspektami praktycznymi.

A A A
xx

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.10.2018 r.

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian.
7.00  a) Za zmarłego Andrzeja Prudel – G14.
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /13/.
8.30  a) Za zmarłego Andrzeja Pełka z okazji urodzin.
   b) Za zmarłych Helenę w 5 rocznice śmierci i Stanisława Ptaszyńskich i zmarłych z rodziny.
10.00  a) Za zmarłych Adelę i Tadeusza Wolanin.
   b) Za zmarłych Edwarda Piełka w 18 rocznicę śmierci i żonę Annę.
11.30  Dziękczynno- błagalna w intencji Katarzyny Kaim w 40 rocznicę urodzin i córki Natalii w 18 rocznicę urodzin.
17.00  Za zmarłego Feliksa Nowak w rocznicę śmierci i 90 rocznicę urodzin.
 

PONIEDZIAŁEK – Świętej Teresy − 15.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G15.
8.00  a) W intencji SVD. 
   b) Za zmarłych Mariannę Nowak w 21 rocznicę śmierci, męża Stanisława, syna Teofila, synową Janinę i zięcia Mieczysława.
10.00  Szkoły Urszulańskie.
18.30  a) Za zmarła Helenę Nikiel w 4 rocznice śmierci.
   b) Za zmarłego Janusza Rduch w 30 dzień po śmierci.
   c) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /14/.
 

WTOREK – Świętej Jadwigi Śląskiej − 16.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G16.
8.00  Za zmarłych Andrzeja Palut oraz zmarłych z rodzin Palut i Kosmol.
18.30  a) Za zmarłą Genowefę Sęk w rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłego Władysława Głód w rocznicę śmierci.
   c) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /15/.
 

ŚRODA – Świętego Ignacego Antiocheńskiego − 17.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G17.
8.00  a) Dziękczynno- błagalna w intencji Danuty w rocznicę urodzin.
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Eugenii Szymańskiej w rocznicę urodzin /od Danuty i Krystyny/.
15.00  Dzień seniora
18.30  a) Za zmarłą Irenę Skorupa w 14 rocznicę śmierci.
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /16/.
   c) Za zmarłych Genowefę Kozyrską i męża Edwarda z okazji urodzin.
 

CZWARTEK – Świętego Łukasza Ewangelisty − 18.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G18.
8.00  Dziękczynno – błagalna w intencji syna i jego rodziny.
18.30  a) Za zmarłych Jadwigę Kowalską w 2 rocznicę śmierci, męża Bogusława, pokrewieństwo z rodzin Skibskich i Kowalskich. 
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /17/.
   c) Za zmarłych Eleonorę, Bolesława, syna Edmunda, synowe Łucję i Zofię. 
 

PIĄTEK – 19.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G19.
8.00  Za zmarłych Gertrudę Bubała i męża Józefa. 
10.00  Szkoły Urszulańskie.
15.00  W intencji czcicieli Bożego Miłosierdzia.
18.30  a) Dziękczynno – błagalna w intencji Marii i Henryka Tobiasz w 66 rocznicę ślubu.
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /18/.
   c) Dziękczynno – błagalna w intencji Bernadety i Tarsycjusza Wojaczek w 40 rocznicę ślubu. 
 

SOBOTA – Świętego Jana Kantego − 20.10.2018 r.

6.00  Za zmarłego Andrzeja Prudel – G20.
8.00  a) Za zmarłych Hildegardę Suliga, zmarłych z rodzin Szymała, Legutko, Kryszczyszyn.
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /19/.
18.30  a) Za zmarłych Waleskę i Benedykta Mrozek i ich rodziców, Małgorzatę Śmieja i Alicję Mielimonka.
   b) Za zmarłego Kazimierza Filec w dniu urodzin. 
   c) Za zmarłego Engelberta Głombica /od żony i syna/.
 

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.10.2018 r.

5.15  Za żyjących i zmarłych parafian.
7.00  a) Za zmarłych Krystynę Bech, męża Benedykta, zmarłych z rodzin z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące. 
   b) Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Hyła /20/. 
8.30  a) Dziękczynno- błagalna w intencji Stanisława z okazji 80. urodzin. 
   b) Za zmarłego Andrzeja Prudel – G21. 
10.00  a) Za zmarłego Eugeniusza Śmietana. 
   b) Za zmarłego Emila Chowaniec.
11.30  a) Dziękczynno- błagalna w intencji Bernadety i Zbigniewa w 50 rocznicę ślubu.
   b) Dziękczynno- błagalna w intencji Mieczysława Rebizant w 80 rocznicę urodzin.
   c) Dziękczynno- błagalna w intencji Jana i Heleny w 60 rocznicę ślubu.
   d) CHRZTY: Nikodem Olszycki: ROCZKI: Emilia Hałota
17.00  Za zmarłych Jozefa Śmietana, rodziców, teściów, dziadków i krewnych z obu stron.